مبل شویی در سمیه | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در سمیه

مبل شویی در سمیه
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در سمیه می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در سمیه

شستشوی کوسن مبل ها به دست خدمات مبل شویی ها چطور انجام می شود؟

مبل شویی یکی از کار های تخصصی قالیشویی‌ ها است که با مواد شوینده و ابزار های خیلی .یژه ای انجام می‌شود.

در ادامه درباره پروسه شستشوی مبل ها و کوسن‌ ها به این شیوه بیشتر پرداخته ایم.

امروزه در بیشتر خانه ها مبلمان از یک وسیله لوکس به یک وسیله لازم  تبدیل شده اند.

بیشتر ما در طول روز بسیار روی مبل هایمان می‌نشینیم؛ حتی بعضی از اشخاص برای خوردن وعده‌ های غذایی خود از مبل به جای میز ناهارخوری استفاده می نمایند.

بنابراین نرمال است که این روز ها احتیاج جامعه به سرویس مبل شویی بیشتر از پیش شده باشد.

در سرویس مبل شویی که تخصصی و زیر نظر پرسنل های فنی ماهر و آموزش دیده در مرکز های قالیشویی به مشتریان انجام می شود؛ همه بخش های مبل و به خصوص کوسن‌ها به شیوه خشک‌ شویی تمیز و پاک از هر کثیفی و لکه ای می‌شوند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در دهکده المپیک

 

دستگاه‌ های استفاده شده در قالیشویی‌ها برای شستن کوسن‌ها

برای اینکه طول عمر مبلمان و مخصوصا کوسن‌ های مبلمان که خیلی بیشتر در مقابل آلودگی هستند افزایش پیدا کند؛ باید به شکل منظم آنها را پاکیزه کرده و هر چند ماه یک مرتبه از خدمات تخصصی مرکز های قالیشویی برای شستن آنها استفاده کنید.

به غیر این صورت آلودگی ها و لکه ها روی کوسن‌ ها که نسبت به مبل ها بیشتر استفاده و جایشان بسیار عوض میشود میتوانند ماندنی تر شوند و پاک کردن آن ها با شیوه های رایج سخت تر می‌شود.

در لیست خدمات اکثر قالیشویی‌ها سرویس خشک‌ شویی مبلمان، کوسن و فرش ها با دستگاه‌ های به خصوصی وجود دارد.

گرد و غبار، چربی دست و حتی پوست میوه می‌توان لکه‌ هایی روی کوسن و مبلمان به وجود آورد که پاک کردن آنها به شیوه های خانگی رسما غیر ممکن است.

این نکته را به یاد داشته باشید که ماندن این لکه‌ ها می‌تواند از لحاظ بافتی به پارچه مبلمان و کوسن صدمه وارد کرده و بعد از مدتی مبل و کوسن را دچار پوسیدگی و پارگی کند.

از جهتی دیگر معمولا پارچه‌ای که با آن مبلمان و کوسن تولید می‌شود؛ از الیاف رنگ شده با رنگ‌ های مصنوعی تولید شده که تمیز کردن آنها کار هر فردی نیست.

ولی در قالیشویی‌ ها به کمک دستگاه‌ های مدرن خدمات شستن فرش و مبل‌ شویی با کیفیت زیادی در محل عرضه می‌شود.

این دستگاه‌ ها می‌توانند کوسن‌ ها و مبلمان را به شکلی عمیق تمیز و پاکسازی از هرگونه میکروب و لکه کنند

به علاوه اینکه اغلب برای استفاده از این دستگاه‌ها، متخصصی که آشنایی با دستگاه های قالیشویی و فناوری روز دنیا دارد خیلی الزامی و ضروری است.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در پرستار

unnamed file 1

 

مرحله های خشک‌شویی کوسن و مبل شویی در خانه

این روزها با وارد شدن تکنولوژی به صنعت تولید تجهیزات نظافتی، بیشتر خدمات مبل شویی در قالیشویی‌ها، با بهترین و مدرن ترین تجهیزات انجام می‌شود.

برای اینکه مبلمان و کوسن مشتریان کاملا اصولی و بهداشتی تمیز شوند؛ مرحله های زیر در ارائه این خدمات به ترتیب انجام میشوند:

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شاهین جنوبی

گردگیری و غبار گیری کوسن و مبلمان

همانطور که اشاره شد؛ یکی از عامل های آلوده شدن کوسن‌ها، خوابیدن گرد و غبار روی آنها است. پس اولین اقدام پیش از مبل شویی از بین بردن این گرد و غبار از تار و پود پارچه کوسن و مبلمان است.

بهترین راه برای بیرون آوردن حداقلی این گرد و غبار، جاروبرقی‌ های صنعتی قدرتمندی است که با قدرت مکش بسیار خود می‌توانند ذرات ریز را از لایه عمیق پارچه ها و حتی الیافی که داخل کوسن‌ ها پر شده است را خارج کنند.

این متخصص باید در استفاده از جاروبرقی مهارت لازم را داشته باشد.

به عنوان مثال باید بتواند میزان عمقی بودن گرد و خاک نشسته روی کوسن را با چشم تشخیص داده و جاروبرقی را روی بهترین درجه قدرت تنظیم کند.

در صورتی که گرد و خاک به خوبی تمیز نشود؛ کوسن‌ها تغییر رنگ را به دلیل خیس شدن گرد و خاک تجربه خواهند کرد و نتیجه آنچه که باید نخواهد شد.

 انتخاب مواد شوینده

بعد از اطمینان از گردگیری کامل توسط وکیوم‌های صنعتی پرقدرت، نوبت به انتخاب شوینده مناسب می‌رسد منظور از شوینده مناسب، محلولی است که به رنگ و بافت پارچه کوسن آسیبی وارد نکند و در ضمن بتواند با قدرت لکه‌بری و تمیزکنندگی خود، تمامی آلودگی‌ها را برطرف کند.

برای برخی از پارچه‌هاف انتخاب شوینده‌های قلیایی اصلا کاربردی نیست.

برای مثال کوسنی که جنس پارچه آن از پشم است؛ بهتر است با شوینده ای دیگر شسته شود.

برگزیدن دستگاه

دقیقا مانند انتخاب شوینده، انتخاب دستگاه های که برای مبل شویی و شستشوی کوسن‌ها استفاده می‌شود از اهمیت زیادی برخوردار است.

هر مقدار که جنس پارچه کوسن و مبلمان ظریف‌تر و حساس‌تر باشند؛ باید از دستگاه هایی با قدرت کم که برس‌های نرمی دارد استفاده شود.

برخی اوقات فرد متخصص میتواند دستگاه مناسب را برای شستشو به مشتری پیشنهاد دهد ولی قدرت فهمیدن اینکه باید از چه نوع برسی روی دستگاه استفاده کند را ندارد.

در این مواقع با انتخاب برس زبر امکان دارد پارچه بیش از اندازه تحت فشار قرار بگیرد و بعد از چند بار شسته شدن پاره شود.

بعد از اینکه دستگاه و برس برگزیده شد؛ شوینده را همراه با آب سرد در مخزن دستگاه میریزند و آن را روی درجه درست تنظیم کرده و روشن می‌کنند.

برخی از تجهیزات قالیشویی قدرت فوم‌ سازی زیادی دارند و می‌توانند با مقدار کمی مواد شوینده، کف بسیاری تولید کنند.

استفاده کردن از این تجهیزات برای شستشوی کوسن‌ ها موجب می‌شود که عمق آنها به کمتر مرطوب شوند و پروسه خشک شدن کوسن ها زودتر شود.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در ایرانشهر

sofa cleaning machine

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در شرق تهران
 • مبل شویی در غرب تهران
 • مبل شویی در سمیه
پیمایش به بالا