مبل شویی در قصرالدشت | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در قصرالدشت

مبل شویی در قصرالدشت
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در قصرالدشت می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در قصرالدشت

مبل شویی در قصرالدشت

شستن مبلمان  در خانه یکی از کارهایی است که برای تمیزی منزل و محل کار اجرا می ‌شود. اگر فکر تمیز کردن مبل های خود را دارید کافی است در نخستین فرصت با شرکت قالیشویی تماس حاصل فرمایید.

مرکز های قالیشویی برای خشکشویی مبل ها از لوازم های به خصوصی بهره گیری می ‌کنند. خدمات این مرکز ها امکان نظافت کردن مبل ها با برترین کیفیت و در سریع ‌ترین وقت ممکن را برای شما ایجاد می‌ کند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در فلاح

خدمات شستن مبلمان در محل

پرسنل های شرکت قالیشویی در عرصه شستشوی انواع مبلمان، صندلی، کاناپه و… تخصص و مهارت دارند. مشتری ها توسط تماس با شرکت می‌ توانند از خدمات شستشوی انواع مبلمان راحتی، مبلمان استیل، مبلمان کلاسیک، مبلمان ال، مبلمان مدرن، کوسن، کاناپه و… بهره گیری کنند.

قالیشویی های معتبر شستن مبل ها با انواع رویه و پارچه از جمله کتان، جیر، چرم، نخ-پنبه، ابریشم، آکریلیک، لنین، مخملی، پشمی، پلی استر، نانو و… را با دقت و با صرف سریعترین وقت انجام می‌ دهند.

شستن مبلمان احتیاج به بهره از چه تجهیزاتی را دارد؟

این روز ها مبلمان در کلیه محیط های مسکونی، اداری و… بهره گیری می‌ شود. این وسیله ها به شکل دائمی و به مراتب مورد بهره قرار دارند و دچار کثیفی های متنوعی می ‌شوند. پس لازم است در فاصله های زمانی مناسب برای شستن مبلمان در خانه اقدام شود.

شرکت ‌های قالیشویی در جواب به این احتیاج حاضر برای عرضه خدمات شستشوی مبلمان به تقاضا کنندگان هستند. این مرکز ها برای شستن و خشک نمودن انواع مبلمان، صندلی، کاناپه و… از لوازم های گوناگونی بهره گیری می ‌کنند که عبارتند از:

 • ماده از بین برنده لکه
 • شامپو و مایع شوینده
 • جاروبرقی صنعتی آب و غبار
 • دستگاه مبل شویی تجهیز شده به برس و مخزن مایع شوینده

برای بهره از خدمات شستشوی مبلمان احتیاجی به جا به جا کردن مبل ها نیست. به اصطلاحی دیگر مرکز های قالیشویی می ‌توانند شستن وسیله ها را در خانه یا محل کار مشتریان اجرا کنند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در زهتابی

مرحله های خشکشویی برای نظافت مبلمان

شستشوی مبلمان در خانه شامل سه مرحله می شود:

moblesefid6

مرحله نخست: رفع گرد و خاک

برای شستشوی مبلمان قبل از انجام هر امری اول باید چک شود که آیا احتیاج به نظافت کردن آشغال و گرد و خاک دارد یا خیر. اگر این کثیفی ها روی مبلمان یا درزهای آن دیده شود نیرو های قالیشویی برای نظافت کردن مبلمان سریعا دست به کار می‌ شوند.

این امر با بهره از جاروبرقی اجرا می شود و پس از اتمام آن مبلمان آماده شستشو خواهد بود. ناگفته نماند که این مرحله از شستن فقط برای برخی از وسیله ها انجام می ‌شود. در حقیقت امکان دارد مبل ها احتیاجی به جارو کشیدن نداشته و از همان اول  حاضر برای شستشو باشند.

مرحله دوم: شستن مبلمان به وسیله دستگاه

در مرحله بعد نیرو های قالیشویی شروع به شستن مبلمان می ‌کنند. به این جهت بایستی از شامپو، ماده های لکه بر و آب بهره گیری کرد. اول ماده رفع کننده لکه و شامپو با توجه به مقدار کثیفی مبلمان و لکه‌ های به وجود آمده روی آن با هم مخلوط می ‌شوند.

در ادامه بایستی مخلوط به دست آمده را به مخزن دستگاه انتقال داد و بعد اندازه مناسبی از آب را هم در مخزن ریخت.

مخلوطی که برای شستشوی مبل ها استفاده می‌ شود بایستی از پاک کنندگی مساعدی مواجه بوده و با الیاف به کاررفته در تولید مبل ها هم سازگار باشد. پس از آن که مخزن دستگاه با ماده های لازم پر شد نوبت به شستن مبلمان می ‌رسد.

دستگاه مد نظر با بهره از شلنگ به مخزن متصل می‌ شود. ماده های مخصوص شستشوی مبلمان با چرخیدن همزمان برس دستگاه روی وسیله ها پاشیده شده و کثیفی های مبل ها شستشو داده می شود.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در زنجان

مرحله سوم: آبگیری کردن و خشک نمودن مبلمان

شستشوی مبلمان موجب مرطوب شدن سطح آن می‌ شود. پس بعد از پاک کردن وسیله بایستی برای آبگیری و خشک نمودن مبلمان اقدام کرد. شرکت قالیشویی برای اجرای این مرحله از دستگاه مکنده صنعتی بهره گیری می‌ کند.

این مکنده ‌های قدرتمند می‌ توانند رطوبت موجود در سطح مبل ها را از بین ببرند. دستگاه مد نظر مایع ها و کفی را که روی وسیله ها وجود دارد جذب و به خشک نمودن آنها کمک می ‌کند.

امکان دارد پس از شستشو و خشک نمودن مبل ها لکه ای روی وسیله ها باقی مانده باشد. در این حالت نیرو های قالیشویی خود را موظف می‌ دانند که ناحیه های مد نظر را دوباره نظافت و لکه‌ گیری نمایند تا خدمات شرکت برای مشتری ها کاملا رضایت مند باشد.

آیا شستن مبلمان با خشکشویی مبلمان تفاوتی دارد؟

امکان دارد شما هم مثل برخی از مشتری های شرکت قالیشویی فکر کنید که خدمات شستشوی مبلمان با خشکشویی مبلمان فرق میکند.

در این حالت باید بدانید فکرتان درست نیست. شستشوی مبل ها بخشی از خدمات مرکز های قالیشویی است که شستن انواع مبلمان، صندلی، میز و.. با دستگاه و در خانه را شامل می‌ شود. اسم دیگر این خدمات خشکشویی مبل ها می باشد.

نظافت مبلمان چقدر زمان می‌ برد؟

مدت زمان مورد نیاز برای نظافت مبل بستگی به احتیاج هر مشتری دارد. هر چقدر میزان وسایلی که باید نظافت شوند بیشتر باشد زمان مورد احتیاج برای عرضه خدمات بالاتر خواهد بود.

به طور مثال می ‌توان به مدت وقت لازم برای خدمات شستشوی مبلمان هفت نفره اشاره نمود. مدت وقت نظافت ست مبلمان هفت نفره به طور میانگین ۱ تا  ۱.۵  ساعت است و خشک شدن آن هم تقریبا ۳ تا ۵ ساعت است.

مبلغ خدمات نظافت مبل ها بسته به چه عواملی است؟

یکی از موضوع هایی که مشتریان در انتخاب شرکت قالیشویی به آن توجه میکنند مبلغ خدماتی است که به واسطه مرکز عرضه می ‌شود. به صورت حتم مشتریان میل دارند باکیفیت ‌ترین خدمات را با مساعد ترین هزینه از قالیشویی دریافت کنند.

هزینه خدمات مبل شویی با توجه به بعضی از عامل ها تعیین می ‌شود. به عنوان مثال تعداد مبلمان و جنس پارچه ‌های آنها در مبلغ گذاری خدمات تاثیر گذار است.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در جلیلی

best upholstery cleaners 900x400 1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در شرق تهران
 • مبل شویی در غرب تهران 
 • بهترین مبل شویی در تهران

پیمایش به بالا