مبل شویی در شهرک پاسداران | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در شهرک پاسداران

مبل شویی در شهرک پاسداران
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در شهرک پاسداران می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در شهرک پاسداران

آموزش درست شستشوی مبل ها در منزل

همینطور که می‌دانید مبل ها با رنگ‌ روشن اغلب در کثیفی ها قرار می‌گیرند و کثیفی بسیاری را بروز می‌دهند به ویژه اگر در خانه کودک کوچک دارید امکان دارد مبل های شما بر اثر ریخته شدن خرده های غذایی و یا دست‌ های آلوده کودک لکه شده باشد در این موقعیت از شما می‌خواهیم پس از دیدن لکه هول و شتاب زده نشوید و لکه را با هر مایع شوینده‌ایی نظافت نکنید.
اگر شما از آن مدل اشخاصی هستید که برای پیشگیری از آلوده شدن مبل هایتان به طور  مکرر روی مبل روکش و یا ملاحفه کشیده‌اید باید بیان کنیم که نه فقط از زیبایی و راحتی مبل های خود بهره نبردید همچنین با این امر انرژی و حس طراوت را در خانه از بین خواهید برد و فضای منزل را شلخته و بی حال خواهید کرد.

شما با تماشای طرح، مدل و رنگ مبل ها در خانه باید از انتخاب خود لذت ببرید نه اینکه با مخفی کردن آن ها این لذت را از خود و افراد خانواده دریغ کنید.

در واقع این وسیله های خانه شما هستند که باید در اختیار شما باشند نه اینکه خودتان در اختیار وسیله ها باشید؛ و اگر ترس از خرابی و یا آلودگی مبل ها و وسیله های خانه را داشته باشید زندگی پر از استرس و نگرانی را خواهید گذراند که قشنگ نخواهد بود.

با این حال ما تا حدی نگرانی شما را میفهمیم و برای راحت شدن از این حساسیت با شما هستیم تا طرز شستشوی درست مبل ها را در خانه به شما یاد دهیم تا اصلا نگران آلوده مبل هایتان نباشید و با خیالی راحت بدون اینکه رویی بر مبل ها بکشید از مبلمانتان استفاده کنید و از زیبایی و راحتی مبل ها و صندلی های خود لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در اختیاریه

برای شستشوی کلی مبل ها در خانه

اولین کار در شستن مبل ها در خانه این است که به وسیله یک فرچه نرم به آرامی رو مبلمان بکشید تا اگر مواد یا جسم اضافه ای به مبل ها چسبیده شده است از آن جدا گردد، این فعالیت را به آرامی انجام دهید تا مبلمان شما صدمه ای نبیند.

شما میتوانید روی پایه‌ها و دسته‌های مبلمان هم فرچه را بکشید تا اگر ذارتی به بدنه مبل ها چسبیده از بین برود.

کار بعدی بهره از جاروبرقی است به خاطر اینکه گرد و غبار و خرده ریز‌های مبل را نظافت کنید جاروبرقی مناسب ترین ابزار است، چون که با مکش زیاد موجب می‌شود تا همه ذرات غبار و خرده های خوراکی که در درز‌های تشک و پشتی‌های مبلمان مخفی شده اند از روی مبل ها نظافت شوند.

اگر موجود خانگی مانند گربه یا سگ در خانه دارید برای جمع آوری مو و پرز‌های آن ها دوباره می‌توانید از جاروبرقی بهره ببرید.

بعد از آن به کمک یک دستمال نرم و مرطوب کل مبل را گردگیری کرده تا گرد و غبار‌های مبلمان تماما رفع شوند.

بهتر است که دستمال نمناک شما سفید رنگ باشد، چرا که اگر دستمال شما رنگی باشد امکان دارد رنگ دستمال به مبل منتقل شود.

در شرایطی که کوسن‌های مبل ها لکه و چرک شده‌اند و تفکر می‌کنید بر اثر شستشو در خانه نظافت نخواهند شد بهترین راه این است که با توجه به اندازه و جنس کوسن با یک خش کشویی تماس بگیرید و مبلغ خشکشویی کوسن را پرسجو کنید و بعد از آن با تحویل کوسن و بالشت‌ها به خشکشویی از فشار کار های خود بکاهید و با خیالی آسوده تر به شستشوی مبل هایتان ادامه دهید.

بهترین محلول شوینده برای مبلمان سرکه سفید است شما می‌توانید از شامپو و یا اسپری ویژه شامپوی فرش هم بهره ببرید.

ظرفی را از آب ولرم پر کنید و اندازه کمی شامپو به آن بیفزایید آن را کامل با آب ترکیب کنید و بعد یک اسفنج پاک را در مخلوط بزنید و آن را فشار دهید تا آب اضافی از اسفنج خارج شود و بعد آغاز به نظافت مبل ها کنید.

بعد از شستشوی تمام مبلمان از حوله کاغذی استفاده نمایید و در این حالت آب باقی مانده در پارچه مبل ها را خواهید گرفت.

از یاد نبرید که مبلمان نباید کامل خیس شوند، چون که امکان دارد تشک و ابر‌های درون مبلمان خشک نشوند و در مواقع خیسی امکان دارد از فرم خود خارج شوند، از این سو شما فقط باید پارچه یا رویه مبلمان را پاک کنید.

بعد از اتمام مرحله های شستشوی مبلمان، حدود پنج الی شیش ساعت روی مبلمان نشینید و بگذارید مبل ها در هوای باز قرار گیرند تا کاملا خشک شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک امام رضا چیتگر

washing upholstered covers 1901078 09 f2eb8ddcee5c46d89d056d944e23e0e6 scaled 1

بیشتر بخوانید: قالیشویی در دریاچه شهدای خلیج فارس

کلمات خلاصه شده روی مبل ها

روی کل مبل‌ها برچسبی قرار گرفته که طرز نگهداری و شستشوی مبلمان با شوینده‌های مورد اطمینان را در آن شرح داده است.

پیش از اجرای شستشوی برچسب را با دقت بخوانید و بر اساس آن کار کنید.

این دستورات به شکل حرف های خلاصه ای نوشته شده اند، تعدادی از این علامت ها را مطالعه می‌کنیم تا موقع شستشو و تمیزکاری دچار اشتباه نشوید:

W حرف خلاصه شده آب در زبان انگلیسی است یعنی اینکه کار شستشو با آب خالی یا بخار آب است.

WS نشان میدهد که تمیز کاری مبل با حلال هایی که بر پایه آب و مواد شیمیایی هستند اشکالی ندارد.

S این علامت یعنی اینکه تمیز کاری مبل ها در حالت خشک شویی باید انجام شود.

O یعنی اینکه ماده های کاربرده شده در کالا از ماده های طبیعی است و تنها توسط آب سرد باید نظافت شود.

X این حروف یعنی اینکه مبلمان باید با برس یا جارو برقی تمیز شوند و پس از آن با شامپوی ویژه ای تمیز شود.

اجرای لکه‌گیری مبل ها 

بسته به اینکه لکه روی مبل ها به خاطر شکلات، آب میوه، جوهر خودکار و … باشد تاکتیک های متفاوتی برای نظافت را باید انتخات کنید، چون که در واقع هر لکه محلول مخصوص خود را دارد و اگر که تاکتیک غیراصولی را برای رفع  لکه استفاده نمایید امکان دارد رد لکه تا همیشه روی مبل هایتان ماندگار شود.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در شهرک کوثر چیتگر

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و قالیشویی در هوانیروز…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در شرق تهران
 • مبل شویی در غرب تهران
 • مبل شویی در شهرک پاسداران
پیمایش به بالا