مبل شویی در سلیمانی | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در سلیمانی

مبل شویی در سلیمانی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در سلیمانی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در سلیمانی

مبل شویی در سلیمانی

مبل ها همواره در معرض انواع کثیفی ها قرار دارند و باید سریع پاکیزه شوند.

خیلی از افراد خانه زمان زیادی را روی مبل ها میگذرانند.

سطح های مبلمان عموما آغشته به ماده های خوراکی و آشغال های ریز و درشت و پرز و دیگر کثیفی ها می شود.

پس احتیاج به شستشوی مبل ها چیزی است که سالی دو یا چند مرتبه احساس می شود.
ولی از جهتی شستن دائم مبل ها با آب می تواند به الیاف آن صدمه بزند، به ویژه اگر مبلمان پارچه ای باشند.

همینطور امکان دارد به علت های مختلف، امکان سپردن فعالیت شستشو و لکه گیری به مرکز های خدمات قالیشویی را نداشته باشید.

ولی برای تمیز کردن مبلمان پارچه ای کثیف چه راه حل هایی وجود دارد؟

می شود بدون بهره از آب مبل های چرک را مجددا تمیز و درخشان نمود؟

بیشتر بخوانید: مبل شویی در دریاچه شهدای خلیج فارس

بهترین روش شستن مبل پارچه ای

در این بخش تلاش می کنیم روش های متنوعی را که برای شستن مبل های پارچه ای بدون آب وجود دارند معرفی و مطالعه نماییم.

بهتر است که با به کار گرفتن این شیوه ها شما از صدمه و لطمه به پارچه مبلمان خود پیشگیری می کنید.

 1. بهره از شوینده خشک: شوینده های خشک برای همین هدف تولید و ارائه شده اند. شما باید نخست دستورات روی جعبه شوینده را مطالعه کنید و بر حسب آن اقدام به بهره گیری کنید. تلاش کنید حتما پیش از ریختن شوینده روی مبلمان آن را جای دیگری تست کنید که اطمینان حاصل کنید که به رنگ و بافت پارچه صدمه ای نمی زند. می توانید دستمالی را به کمی از شوینده آمیخته کنید و در بخشی از مبلمان که در دید نیست تست کنید. اگر موجب تغییر رنگ پارچه نشد، با خیال راحت به نظافت کردن مبلمان با شوینده بپردازید.
 2. بهره از جوش شیرین: جوش شیرین همیشه برای نظافت کردن انواع سطوح مورد بهره بوده و پیشنهاد شده است. به ویژه اگر مبلمان شما خیلی الوده نباشد و صرفا گرد و غبار گرفته باشد بهره از جوش شیرین می تواند برای برطرف کردن این مشکل کاربردی باشد.
  لازم است کمی از جوش شیرین را روی مبلمان بریزید و اجازه دهید یک ساعت بماند تا کثیفی ها را به خود جذب کند. پس از گذر یک ساعت می توانید با جارو برقی جوش شیرین را از روی مبلمان جمع نمایید. جوش شیرین همینطور می تواند بوی بد مبل ها را هم به خود جذب کند. اگر زمان دهید جوش شیرین برای یک شب روی مبلمان بماند و روز بعد جارو برقی بزنید، می توانید نتیجه بهتری بگیرید.
 3. بهره از شامپو فرش: بهره از شامپو فرش تقریبا آسان ترین راه برای شستن مبلمان پارچه ای و دیگر سطح های پارچه ای است. برای این امر احتیاجی به آب ندارید. لازم است شامپو فرش را در ظرفی بریزید و با بهره از پارچه پاکیزه ای به سطح مبل ها بکشید. شامپو فرش همه ذرات کثیفی و چرک و آلودگی را به خود جذب می کند. همانگونه که ذکر کردیم شما در این تکنیک قرار نیست مبلمان را آبکشی نمایید. بنابراین پس از این امر با بهره از یک بخارشوی یا جاروبرقی سطح مبلمان را کامل پاکیزه کنید.
 4. بهره از اسفنج و شوینده مبلمان: یکی دیگر از راه کار های راحت و بدون آب شستن مبلمان پارچه ای این است که از یک اسفنج عادی و شوینده مبلمان بهره گیری کنید. اسفنج را به شوینده مبلمان آمیخته کنید و زمانی که خوب کف کرد آن را روی سطح مبلمان بکشید. پس از اینکه کثیفی ها را تمیز کردید می توانید با یک پارچه پاکیزه و اندکی مرطوب همه سطح مبلمان را از کف تمیز کنید. بهتر است چندین مرتبه این امر را تکرار کنید تا سطح مبلمان تماما پاک و درخشان شود و ردی از ماده شوینده در آن باقی نماند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در جنت آباد جنوبی

AdobeStock 513684625 min

نظافت مبلمان پارچه ای قبل از شستن آن

احتمالا به گوشتان خورده است که پیش از شستن هرکجا، بایستی مطمئن شد که گرد و خاک و غباری روی سطح وجود ندارد.

علت اصلی این مسئله این است که در شرایط تمیز نکردن سطح از خاک، این خاک با آب ترکیب شده و رد بدی از خود باقی می‌گذارد.

پس از این اتفاق مبلمان پارچه ای شما آلوده تر شده و لکه‌های بسیاری روی پارچه نقش می‌بندد که زحمت شما را دوبرابر خواهند کرد.

از این سو بهتر است با بهره از ترفند های زیر فعالیت خود را به شکل هوشمندانه‌تری شروع کنید.

جارو زدن سطح های پارچه‌ای

عادی ترین فعالیت این است که از یک جاروی برقی عادی استفاده کنید و سطح های قابل دسترس را تمیز کنید.

مبلمان پارچه ای معمولا با این امر به خوبی پاک شده و قسمت عمده گرد و خاک آن تمیز خواهد شد.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در وصفنارد

زودن خاک پارچه‌های مبلمان

اگر مبلمان شما دارای بخش های جداشونده‌ای است، بهتر است آن‌ها را در بیاورید و با وارد کردن ضربه های پی در پی گرد و خاکی که در بافت آن قرار دارد را بیرون ریزید.

نکته های مهم موقع تمیز کردن مبلمان پارچه ای

موقع تمیز کردن مبلمان پارچه‌ای نکته هایی بوده که باید حتما آن‌ها را رعایت نمایید.

این نکته ها قبل و بعد از شتسن بایستی رعایت شوند تا کمترین صدمه به مبل های شما وارد شود.

 • مبل های پارچه‌ای با رنگ روشن را در مقابل نور خورشید قرار ندهید. نور خورشید موجب تغییر رنگ پارچه می‌شود؛ لذا بهتر است حتما از پرده بهره گیری کنید.
 • همینطور اگر مبلمان شما به هر علتی آلوده شد، هرچه زودتر نسبت به نظافت آن اقدام نمایید. لکه‌هایی که زمان زیادی روی پارچه می‌مانند، بیشتر احتمال دارد تا اصلا تمیز نشوند.
 • به علاوه بر این پس از شستن لازم است تا مبل ها را در مقابل هوای باز قرار دهید تا همه رطوبت آن خشک شود. وجود نم درون الیاف مبلمان موجب می‌شود تا در مدت زمان کمی کپک بزند.
 • برای شستن مبل های خود از ماده شوینده قوی استفاده نفرمایید. این فعالیت موجب صدمه به الیاف و تغییرات رنگ پارچه می‌شود.
 • برای خشک نمودن رطوبت حاصل از آب ضمن در مقابل هوای باز بودن، بهره از سشوار هم پیشنهاد می‌شود.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در سجاد

3soda

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در در کرج
 • مبل شویی در شرق تهران
 • مبل شویی در غرب تهران
 • مبل شویی در سلیمانی
پیمایش به بالا