مبل شویی در جیحون | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در جیحون

مبل شویی در جیحون
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در جیحون می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در جیحون

مبل شویی در جیحون

مایع شستن مبل ها نقش خیلی مهمی در تمیزی و نظافت مبل ها دارد. مایع شوینده بایستی با توجه به جنس مبلمان و نوع کثیفی انتخاب شود. شوینده متناسب هیچگونه صدمه ای به مبل های شما وارد نخواهد کرد. شما می توانید با بهره از شوینده مساعد کیفیت مبل های خود را حفظ نمایید.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در کارون

مایع شستشوی مبل ها در خانه

پاک کردن مبل ها جلوه ویژه ای به محیط شما می دهد. از جهتی موجب افزایش طول عمر مبلمان می شود. نظافت مبلمان به خصوص مبلمان پارچه ای کار آسانی نیست.

پاک کردن مبل ها باید به شکل اصولی اجرا شود به غیر این حالت مبل های شما آلوده تر می شود و امکان لطمه به پارچه آن افزایش پیدا می کند. برای شستن مبل ها در خانه کارهای متنوعی می توان انجام داد.

شما با غبار گیری مرتب می توانید مبلمان را تمیز نگه دارید. بعد از غبار گیری و جاروکشی با برس کشی می توانید ظاهر خاصی به مبلمان خود ببخشید. از سایر راه های نظافت کردن مبل ها بهره از مایع شوینده است.

برترین مایع شستشوی مبل ها در خانه ترکیب کمی مایع ظرفشویی با کمی جوش شیرین، سرکه سفید و آب می باشد. شما می توانید با اسپری حلال بدست آمده و پارچه تمیز مبل های خود را نظافت کنید.

شما می توانید به سه شیوه مبل های خود را شستشو دهید:

 • یکی از شیوه های شستشوی مبل ها بهره از بخارشوی است. با بهره از بخارشوی می توانید پارچه مبل های خود را کامل تمیز و ضدعفونی نمایید.
 • کار دیگر شستشوی مبل ها مخلوط آب ولرم و شامپو است. برای این امر به ابر یا اسفنجی بزرگ احتیاج خواهید داشت. شما بایستی ابر را به محلول آمیخته و روکش مبلمان را کف آلود نمایید. بعد با بهره از ابر خیس کف روی مبلمان را از بین ببرید.
 • در حالتی که در مبل های شما از چوب بهره گیری شده است نبایستی بخش چوبی مبل ها را خیس نمایید چون چوب در اثر خیس شدن ترک خورده می شود. تکنیک دیگر سپردن کار شستشوی مبل ها به مرکز های معتبری است که این فعالیت را انجام می دهند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در سلسبیل

بهترین مایع شوینده مبلمان در قالیشویی ها

مرکز های قالیشویی از دستگاه های مکانیزه برای شستن مبل ها استفاده می کنند. دستگاه های مکانیزه از طراحی خاصی برای شستشوی مبل ها روبرو هستند.

مخزن های آب پاکیزه و آب آلوده در دستگاه به شکل جداگانه قرار دارند. این دستگاه ها حاوی کمپرسور برای ایجاد کف و موتور مکنده هستند. موتور مکنده توان خیلی بالایی دارد. این گونه موتور در طول دو یا سه مرحله کثیفی ها را از مبلمان پاک می کند.

دستگاه شستن مبلمان قدرت ایجاد کف با غلظت زیادی را دارد از این سو موجب شستن قدرتمند سطح مبلمان و مانع از ورود آب به درون مبل می شود. کف ایجاد شده همه کثیفی ها را در خود حل می کند. همینطور دستگاه با بهره از قدرت مکش سبب خشک شدن سربع مبل ها می شود.

بعضی از دستگاه های مکانیزه به علت داشتن سیستم گرمایش کف را با درجه حرارت زیادی ایجاد می کنند. این کار موجب تمیز شدن کلیه آلودگی ها و چربی ها از روی مبلمان خواهد شد.

Cleaning velvet sofa 1

طرز تهیه مایع شستشوی مبلمان

امکان دارد این سوال برای شما پیش بیاید که برای مایع شستن مبلمان بایستی از چه ماده هایی استفاد نماییم؟

چه نوع مایع شوینده ای برای شستشوی مبل های پارچه ای مساعد است؟

وقتی که می خواهیم خودمان در خانه کار شستشوی مبل ها را انجام دهیم صدها سوال ذهنمان را درگیر خود خواهد کرد.

شما بایستی برای هر گونه کثیفی از تکنیک های مخصوص آن برای تمیز کردن بهره گیری کنید. به طور مثال برای تمیز کردن جوهر یا رنگ لباس از روی مبلمان بایستی از مایع شوینده به خصوصی استفاده نمایید.

حتی امکان دارد در بعضی موارد از مخلوط چند گونه شامپو برای پاک کردن مبل های خود استفاده نمایید. بهتر است برای این امر از ماده شوینده مرغوب و با کیفیت بهره گیری کنید.

پیش از شستشوی مبل ها شما باید دلیل کثیفی مبلمان را با دقت تشخیص دهید چرا که هر گونه کثیفی تکنیک پاکیزگی به خصوص خود را دارد. بعد جنس مبلمان را به خوبی معین کنید.

امکان دارد شوینده برای مبلمان شما مضر باشد. در این حالت مبلمان شما از بین خواهد رفت، پس در زمان درست کردن مایع شستشوی مبل ها حتما به جنس مبل هایتان توجه نمایید. تحت نظر داشته باشید که هر میزان از ماده شوینده با کیفیت تری بهره گیری کنید، طول عمر مبل های شما افزایش پیدا خواهد کرد.

شما می توانید از ماده شوینده طبیعی و یا شیمیایی برای شستن مبل های خود استفاده نمایید. در بازار شامپوها و ماده های شوینده برای مبل شویی وجود دارند که هر یک تکنیک های مصرف مخصوص خود را دارند. شما بایستی ماده های شوینده را از مرکز های معتبر تهیه کنید.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در مرتضوی

نکته مهم درباره شستن مبلمان

مرکز های معتبر ماده های شوینده قالیشویی با کیفیت در دست شما قرار می دهند. با بهره از مایع شوینده با کیفیت می توانید طول عمر مبل های خود را بالا ببرید، پس در برگزیدن ماده شوینده حتما دقت لازم را به خرج دهید.

ماده های شوینده مرغوب هیچ تغییری در رنگ و کیفیت مبل های شما ایجاد نمی کنند.

از دیگر نکته های مهم بعد از شستن مبل ها این است که آن را زود خشک کنید. این کار مانع از بروز لکه روی مبل ها خواهد شد.

خدمات قالیشویی برای شستن مبلمان مخمل

اگر لوازم ها یا وقت کافی برای شستن مبلمان مخمل ندارید، می توانید از خدمات قالیشویی بهره گیری کنید. مبلمان مخمل به علت بافت نرم و حساس خود احتیاج به دقت و حوصله زیادی برای نظافت دارند.

در شرایطی که کثیفی های مبلمان بسیار است و احتیاج به شستشوی کلی دارد، بهره از خدمات قالیشویی مهر و ماه مطمئن ترین کار است.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در هاشمی

main 4 768x504 1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در شرق تهران
 • مبل شویی در غرب تهران 
 • مبل شویی در هاشمی
پیمایش به بالا