مبل شویی در شهرک امام رضا چیتگر | مبل شویی-02144269740
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در شهرک امام رضا چیتگر

مبل شویی در شهرک امام رضا چیتگر
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در شهرک امام رضا چیتگر می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در شهرک امام رضا چیتگر

 

سرویس شستشوی مبل در خانه

این روز ها با توجه به زیاد شدن قیمت مبل های منزل، مبل ها در منزل یک سرمایه‌ به شمار میروند.

گاهی این وسیله پر مصرف، لوازم لوکس خانه محسوب میشوند.

به همین علت مراقبت و نگه داشتن و تمیزی مبل از اهمیت مخصوصی برخوردار است؛ یکی از بهترین راهکار ها برای نگهداری از این وسیله، شستن مبلمان است.

متخصیصن ما در شرکت مهر و ماه در نظافت کردن انواع مبل ها با مواد تاثیر گذار و ایمن تخصص دارند.

ما در این عرصه ها تخصص داریم:

 • تمیز کردن همه مبلمان و صندلی های شما
 • از بین بردن آلودگی، گرد و غبار و سایر آلاینده‌ها که روی مبل های شما جمع می‌شوند.
 • ما خدمات مبل شویی را در تمام تهران ارائه می‌دهیم، و ما برای خدمات مبل شویی در شهرک امام رضا چیتگر و سایر مناطق تهران خدمات رسانی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در اقدسیه

مجموعه خدمات مبل شویی در خانه

با این حال که بیشتر افراد، نوعی مبل هایی را در منزل خود دارند و خیلی از انواع مبل ها از پارچه نرم و همینطور چرم ساخته شده‌اند، مردم بیشتر برای کسب خدمات مبل شویی دچار تردید می‌شوند.

آیا یک شرکت خدمات مبل شویی می‌تواند این فعالیت را انجام دهد و از انجام این کار به ‌خوبی بر بیاید؟ یا باید مبل شویی در خانه را خود به تنهایی بر عهده بگیریم؟

بعضی افراد تصمیم می‌گیرند که با استفاده از محصول های پاک‌کننده خانگی مبل هایشان را تمیز کنند. ما این کار را پیشناد نمیدهیم!

تمیز کردن مبل ها و مبل شویی، کار راحتی نیست، امکان دارد شما با استفاده از ماده های شوینده موجب خسارت جدی به این محصول شوید.

خیلی از مالکان خانه ها در جامعه مرفه می‌خواهند این دغدغه را به یک متخصص بسپارند، علت این کار حتماً دارایی های بسیار نیست، بلکه آنان از این موضوع آگاه اند که طول عمر مبل هایشان ارزش هزینه بالایی را دارد.

از جهتی دیگر خیلی از مردم امروزه از آلرژی های مختلفی رنج می‌برند و نمی‌توانند با شوینده گوناگونی سروکار داشته باشند.

آنها می‌خواهند یک مبل شویی حرفه ای در خانه را استخدام کنند تا بدون خسارت و صدمه های جسمانی از دست کثیفی ها و چرک‌ های روی مبل هایشان راحت شوند.

به‌ عنوان یکی از عرضه دهندگان خدمات شستشوی مبل، فقط به علت قول ما نسبت به کیفیت مشتری ها برای مراتب بعدی هم به شرکت مهر و ماه پاک مراجعه می‌کنند تا از سایر خدمات  مثل شستشوی صندلی هم بهره ببرند شوند.
به این علت که ما یک فن کلی و ایمن برای همه خدمات داریم. مبل های شما چه از جنس پارچه باشد چه چرم، می‌توانید با خیال آسوده تمیز کردن مبل ها را به ما بسپارید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در سهروردی شمالی

washing upholstered covers 1901078 09 f2eb8ddcee5c46d89d056d944e23e0e6 scaled 1

شستشوی مبلمان به وسیله دستگاه

این قدم‌های نخستین برای آغاز است.

نخست با شرکت مهر و ماه تماس بگیرید. ما می‌توانیم درباره آنچه که برای نظافت احتیاج دارید و منطاق خدمات هایمان صحبت کنیم.

بعد، یکی از متخصص های شرکت مهر و ماه به منزل شما خواهد آمد و از هر چیزی که احتیاج است به‌ صورت کامل تمیز شود یک لیست فراهم می‌کند و مبلغ را برای شما برآورد میکنند.

بعد از آن هماهنگی‌ های کافی برای مبل شویی در خانه را انجام می دهیم. ضمانت می‌کنیم که تاثیر گذار ترین تاکتیک نظافت مبل های منزتان را ارائه می‌دهیم.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در مفتح شمالی

حفاظت از دارایی خود با خدمات مبل شویی در خانه

تمیز کردن و انجام کار محافظت مبل های شما پیش از اینکه عیب و ایراد قابل ‌توجهی در آن بروز دهد، بهترین کار برای حفظ نمای مبل ها است.

وسایل خانه باید هر یک سال یا دو سال تمیز شوند.

برای استفاده های تجاری، یک برنامه تمیزکننده هر شیش ماه تا یک سال به دلیل استفاده زیاد و فرسودگی نرمال است.

همانگونه که می‌دانید انواع مبل ها و روکش صندلی‌ ها وجود دارد. نسبت به رنگ، پارچه، ضخامت بعضی از مبل ها به شکلی خسارت می‌بینند که قابل دیده شدن هستند و همین صدمات و خسارات سطحی وقتی که بخواهید مبل را نظافت کنید امکان دارد بدتر شوند.

برای مثال لکه قدیمی ای که روی مبل به وجود آمده را فرض کنید، شما با مواد شوینده قوی تلاش میکنید که لکه را پاک کنید و نهایت کار این می‌شود که باعث از محو شدن رنگ آن بخش از مبل می‌شوید و یک لک ریز را به لکه ای بزرگ تبدیل می‌کنید.

خیلی از پارچه ها به بهترین حالت با آب داغ تمیز می‌شوند، بعضی پارچه ها هم رنگ پس میدهند و امکان دارد رنگ مبلمان در این شرایط مخلوط شود، پس در این موقعیت ها اگر حجم کمی رطوبت به آن وارد شود، باید با دقت پاک و تنظیم شود.

در شرکت مهر و ماه ما همواره حاضر برای پذیرش و انجام بهترین تاکتیک های تمیز کردن انواع پارچه مبل ها هستیم.

اگر دنبال یک سرویس نظافت مبل های قابل‌اعتماد و مجربی هستید، شرکت مهر و ماه بهترین گزینه است.

چک کردن پروسه های نظافت پیش از ارائه خدمات به مشتری، امکان تهیه کردن خدمات به خصوصی با هزینه مقرون به صرفه فقط قسمتی از برتری سرویس‌ دهی خدمات مبل شویی به شما عزیزان است.

خدمات شستشوی مبلمان چرمی

مبلمان چرمی، زیبایی چشمگیری را به دکور داخلی شما اضافه میکنند. با این ‌وجود حفظ این مبل های لوکس، کار سختی است زیرا نمی‌توانید آنها را با یک پارچه نمناک تمیز کنید.

همچنین نظافت کاری اشتباه به آسانی می‌توانند به مبلمان گران بهای شما خسارت برسانند. حتی سفیدکننده و شوینده‌ هایی بر پایه آمونیاک نبایست مورد استفاده قرار گیرند.

به ‌عنوان یک ماده، چرم به ‌شکل طبیعی موجب تولید روغن برای پوشش و حفاظت از سطح خود می‌شود.

شستشوی مبلمان در خانه یک تکنیک مؤثر برای مبل های چرمی ارائه می‌دهد که انرژی و درخشندگی طبیعی آن را برمیگرداند و سال های زندگی دوباره ای را به مبل های شما اضافه می‌کند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در سازمان برنامه جنوبی

hb

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و مبل شویی در شهرک امام رضا چیتگر…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در سعادت آباد
 • مبل شویی در فردیس
 • مبل شویی در شهرک امام رضا چیتگر
پیمایش به بالا