مبل شویی در آذری | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در آذری

مبل شویی در آذری
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در آذری می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در آذری

آیا میدانستید با این شیوه میتوانید لکه جوهر رو از روی مبلمان پاک کنید؟

آیا رفع لکه جوهر از روی مبلمان امکان پذیر است؟

پرسشی که در اول راه برای همه اشخاص پیش می‌آید، این است که آیا از بین بردن لکه جوهر از روی مبلمان ممکن پذیر است یا خیر.

پیش از هرچیزی باید بدانید رفع بیشتر لکه‌ها از روی پارچه مبلمان کاملا امکان پذیر است و می‌توان بیشتر آن‌ها را در یک مرحله شستشو، رفع کرد.

به نظر شما رفع لکه جوهر از روی مبلمان به همین راحتی است یا مجبور به اجرای بعضی کارهای دیگر هم خواهید بود؟

از جایی که جوهر دوام خیلی زیادی در برابر تمیز شدن دارد، بی شک امر ساده‌ای در تمیز کردن این لکه نخواهید داشت و شاید این لکه به هیچ عنوان رفع نشود و فقط کم‌ رنگ‌ شود.

این احتمال ها همیشه وجود دارند و باید بدترین موقعیت را هم تحت نظر داشت؛ ولی بی تردید پیش از این که تکنیک رفع لکه جوهر از روی مبلمان را اجرا کنید، نمی‌توانید نتیجه های آن را پیش‌بینی کنید.

در ادامه همراه ما باشید تا با هم، تکنیک های رفع لکه جوهر از روی مبلمان را امتحان کنیم.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک آزادی

رفع لکه جوهر از روی مبلمان به وسیله نمک 

یکی از کار های عالی برای رفع لکه جوهر از روی مبلمان، شستن لکه با نمک آشپزی بوده و این روز ها خیلی از خانم های خانه‌دار از آن رضایت دارند.

نمک آشپزی به خاطر برخی ترکیب هیای ویژه ای که دارد، می‌تواند خیلی خوب لکه جوهر را کم رنگ کند و بهتر از هر مایع دیگری آن را رفع کند.

رفع لکه جوهر از روی مبلمان با نمک آشپزخانه، فرآیند آنچنان دوشواری ندارد و می‌توان این فعالیت را به راحتی اجرا کرد.

تنها فعالیتی که باید اجرا کرد، خیس کردن نقطه لکه شده روی مبلمان است؛ بعد کمی نمک آشپرخانه به روی آن بریزید و خوب محل را به آب و نمک آمیخته نمایید.

حالا که محل به طور کامل به آب و نمک آمیخته شده، می‌توانید با کمک یک دستمال، لکه جوهر را کمرنگ نمایید و تا حدی آن را رفع کنید.

nettoyeur vapeur polti pteu0277 smart100 t

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک پاسداران

تمیز کردن لکه جوهر از روی مبل با مایع ظرفشویی و گلیسیرین

یکی از ماده های ارزان قیمت و خیلی کاربردی در تمیز کردن لکه جوهر از روی مبلمان، گلیسیرین است؛ از این سو، بی شک مایع ظرفشویی هم یکی از وسیله های آشپزخانه همه منازل محسوب می‌شود و می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

شاید قبل از این باور نمی‌کردید که رفع لکه جوهر از روی مبلمان با بهره از این دو ماده وجود ممکن باشد؛ در حالی که این تاکتیک، یک ترفند تخصصی برای تمیز کردن لکه‌ها است و کارایی زیادی دارد.

برای رفع این لکه، نخست باید محل لکه شده را با آب نمناک کنید.

بعد گلیسیرین و مایع ظرفشویی را به محل بمالید و لکه را خوب به این مخلوط آمیخته کنید.

در شرایطی که با این امر لکه جوهر از روی مبلمان رفع نشد، پیشنهاد می‌شود تا ده دقیقه گلیسیرین را روی لکه جوهر بگذارید و بعد دوباره تست کنید؛ بی شک معجزه را مشاهده خواهید کرد.

یکی از برترین و به کار آمدترین ماده که در شستن و رفع کردن انواع لکه مورد بهره قرار می‌گیرد، الکل است.

شاید فکر نمی‌کردید که الکل سفید هم می‌تواند در رفع لکه جوهر از روی مبلمان موثر واقع شود؛ چون همه ما مقدار مقابله جوهر و تمیز نشدن آن را دیده ایم.

الکل سفید یکی از حرفه ای ترین ماده هایی است که می‌تواند لکه جوهر روی مبلمان را برطرف کند و اشخاص معمولا از مقدار کارایی آن اطلاعات دارند.

رفع لکه جوهر از روی مبلمان با بهره از الکل سفید روند آنچنان پیچیده‌ای ندارد و اگر با بهره از دستمال و الکل محل لکه شده را شستشو دهید، کافیست.

پیشنهاد می‌شود بیش از حد ، الکل سفید روی مبل های خود نریزید؛ چرا که این ماده می‌تواند حتی رنگ مبل ها را هم از بین ببرد و توان پاک کنندگی زیادی دارد.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در ویلاشهر

نکته های مهم در رفع لکه جوهر از روی مبلمان

 • نوع پارچه بیرونی مبلمان

نخستین موردی که باید در خاطر داشته باشید، گونه  پارچه مبل های شماست.

چنانچه مبل های شما دارای پارچه ظریفی بوده و فکر می‌کنید وارد شدن لطمه به آن امکان دارد، پیشنهاد می‌شود از خدمات مبل شویی و اخشاص ماهر و با تجربه در این عرصه بهره ببرید.

زیرا که امکان دارد پارچه مبلمان خود را به قدری غیرقابل بهره کنید که دوباره مجبور به تهیه یک ست مبلمان جدید شوید.

 • استفاده از آب خنک

با وجود این که آب داغ می‌تواند توان تمیزکنندگی ماده شوینده را بهتر کند، بهره از آب گرم برای رفع لکه جوهر از روی مبلمان پیشنهاد نمی‌شود.

آب با دمای زیاد می‌تواند به تنهایی منجر به ریختن بعضی لکه‌ها و از بین رفتن ظرافت پارچه مبل ها شود؛ لذا بهتر است از آب خنک برای رفع لکه جوهر از روی مبل ها بهره ببرید.

 • باقی ماندن ماده شوینده روی مبلمان

نهایی ترین نکته مهمی که می‌خواهیم تشریحاتی از آن در دسترستان قرار دهیم، ماندن ماده شوینده روی مبلمان است.

اگر این ماده به روی مبلمان باقی بمانند، امکان دارد در طولانی مدت مشکل های زیادی برایتان به وجود بیاورد که بعد ها متوجه این اشکال جدی شوید.

بعد از شسن کامل محل لکه دار شده مبلمان، همه ماده استفاده شده را از روی مبلمان رفع کنید و نگذارید هر نوع ماده ای به روی پارچه مبلمان باقی بماند.

در این نوشته، راهنمای کلی طرز از بین بردن لکه جوهر از روی مبلمان را در دسترستان قرار دادیم.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک دریا

0916223b8756741e6307fd96d743d73cshutterstock 745414894

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در جنوب تهران
 • مبل شویی در مرکز تهران
 • مبل شویی در آذری
پیمایش به بالا