شستشوی فرش دستباف

شستشوی فرش دستباف - قالیشویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، .....
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث شستشوی فرش دستباف می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شستشوی فرش دستباف - قالیشویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، .....

شستشوی فرش دستباف

قالیشویی ها با استفاده از مواد تثبیت کننده رنگ و جرم گیره طبیعی بهتر از بقیه میتوانند شستشوی فرش های شما را شروع کنند. قالیشویی ها فرش های دستباف و گل ابریشم شما را با دقت بالا تمیز میکنند. به صورتی که به تار و پود حساس و رنگ آن صدمه نزنند. هزینه ای که این قالیشویی ها در برابر زحمات بالای خود از افراد دریافت می‌کنند بسیار ناچیز میاشد.

اغلب صاحب خانه ها به دنبال خدمات شستشوی فرش دستباف در قالیشویی نیستند چرا که فکر میکنند جاروبرقی به تنهایی کافی است. ولی آنها نمیدانند، که فرش دستباف  آنها امکان دارد سطحی تمیز به نظر آید، ولی پر از ذرات میکروسکوپی است. همینطور هر چقدر بیشتر فرش را جاروبرقی بکشند کهنه تر و فرسوده تر میشود. زمانی که این اتفاق می افتد، تنها راه برای بازگرداندن آن به حالت اولیه، شستن فرش دستباف است. به این ترتیب، داخل و خارج آن کامل تمیز میشود.

اما آیا امکانش است فرش خود را در خانه شامپو بزنید و بشویید؟ بله، شما میتوانید، اما اغلب مردم نمیدانند چطور این کار را انجام دهند زیرا این کار علاوه بر اینکه زحمات بالایی دارد ممکن است موجب ایجاد دردسر بشود چون فرش ها دارای انواع گوناگونی هستند و طریقه تمیز کردن آن ها متفاوت است.

اگرچه ممکن است متوجه آلوده بودن فرش خود نشوید، ولی بعد از کثیف شدن آن، پنهان کردن لکه‌ ها دشوار خواهد بود. در حالت ایده آل، شستشوی فرش دستباف باید به صورت حرفه ای توسط خدمات قالیشویی مهر و ماه در تهران انجام شود.

بیشتر بخوانید: شستشوی فرش ماشینی

شامپو زدن بیش از اندازه:

این صحیح است که شما میتوانید کار های بسیار خوبی انجام دهید، ولی در این مورد، ما در مورد شامپو (“صابون”) استفاده شده روی فرش صحبت میکنیم. ما متوجه شدیم که اغلب افرادی که شستن فرش دستباف خود را انجام میدهند، دچار این اشتباه مبتدی میشوند. آنها نه تنها شامپوی زیادی را در طول روند تمیز کردن میزنند، بلکه آنچه را که استفاده میکنند به‌ خوبی آبکشی نمیکنند. مواد شیمیایی باقیمانده میتوانند به قالی دستباف شما صدمه برسانند و بقایایی در پشت خود باقی بگذارند که فرش شما را به یک آهنربای کثیفی تبدیل میکند. ما در قالشویی مهر و ماه از محصولات مناسب فرش شما به اندازه درست استفاده میکنیم و محل را به خوبی آبکشی میکنیم. این تنها راه درست مراقبت از فرش است.

شستشوی فرش دستباف - قالیشویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، .....

خیس شدن بیش از اندازه:

خیس کردن فرش شما در آب راه حلی برای تمیز شدن سطح آن نیست. اگر آب بیش از اندازه استفاده شود، نه تنها در معرض تشکیل مشکلات کپک به خانه خود هستید، بلکه امکان دارد شاهد جمع شدن فرش خود هم باشید. و فرش شما از لبه ها یا درز ها شروع به پاره شدن میکند. قالیشویی مهر و ماه از روش شستشوی صحیحی استفاده میکند که باقیمانده‌ ها را از روند تمیز کردن فرش پاک میکند و به‌ سرعت خشک می‌کند. به طور معمول بعد از نیم روز زمان برای کمک به خشک کردن، بسته به شرایط بیرونی، تهویه هوا یا گرما حتیاج است، اما جریان متداوم هوا به کوتاه شدن مدت زمان روند خشک کردن کمک میکند. اگر هنگام  تمیز کردن و پس از تمیز کردن پنکه های سقفی برای تسریع روند کار داشته باشید، هیچوقت ضرری ندارد در نظر داشته باشید که همه این نکات برای خدمات مبل شویی در منزل هم صدق میکند.

استفاده بیش از حد از خوشبو کننده:

علاوه بر شستشوی فرش دستباف ، دوست دارید که بهترین بوی خود را برای مهمانان داشته باشد. بدون شک، شما نمیخواهید که کف اتاقتان بوی نامطبوع داشته باشد و حیوان خانگیتان بعد از بازی روی آن غلط بزند. با این حال، بو کردن فرش شما ممکن است بوها را بپوشاند، اما راه حلی برای تمیز کردن نیست. پودر در الیاف فرش شما گیر میکند پس بنابراین فرشی نا مرتب و کسل کننده به چشم می آید. استفاده بیش از اندازه از این پودر موجب تجمع میشود، به خصوص اگر نتوانید آنها را با جاروبرقی خود پاک کنید.

بیشتر بخوانید: شستشوی موکت

گارانتی ها:

ضمانت‌ های بسیاری از تولید کنندگان فرش مستلزم این است که فرش به صورت ماهرانه پاک میشود تا اعتبار آن حفظ شود. قبل از رفتن و اقدام به انجام این کار، حتماً ضمانت‌ های سازنده فرش خود را مورد بررسی قرار دهید و در صورت شک با یک متخصص مجرب تماس بگیرید. این میتواند باعث صرفه جویی در هزینه های گزاف در مدت زمان طولانی شود!

شستشوی فرش دستباف - قالیشویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، .....

نحوه شستشوی فرش دستباف در قالیشویی:

یکی از علت های خیلی مهمی که باید شستشوی فرش دستباف و ابریشمی خود را به قالیشویی های معتبر مانند قالیشویی فرش مهر و ماه در تهران بسپارید، این است که این افراد روش شستشوی این نوع فرش ها را به درستی میدانند. نحوه شستشوی این مرکز به این گونه است که ابتدا فرش دستباف شما را با آب ولرم متمایل به سرد خیس میکنند.و در این مرحله چون فرش ها خیلی سنگین شده اند برای جابجایی با کمک لیفتراک فرش ها در محیط کارخانه قالیشویی جابجا میشوند. حتماً باید دمای آب کمتر از ۳۰ درجه سانتیگراد باشد، چرا که رنگ فرش دستباف حساس بوده و امکان دارد دچار تغییر گردد.
در مرحله دوم روی بخش های مختلف خیس شده قالی مقداری تثبیت کننده رنگ میریزند و مواد شستشو را روی آن اضافه میکنند.
سپس با استفاده از پارو و طی های بخصوص اقدام به شستشو میکنند. این افراد برای شستشوی فرش دستباف و گل ابریشم تا حد امکان فرچه را مورد استفاده قرار نمیدهند چرا که امکان دارد تار و پود حساس فرش دستباف دچار دگرگونی و یا از دست دادن رنگ شود.

درباره کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه با بیش از چندین دهه تجربه ی حرفه ای و محبوبیت در شهر تهران و کرج با بهترین تجهیزات در شستشوی فرش و مبلمان آماده خدمت رسانی به همشریان گرامی می باشد کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه از قدیم تا امروز  آماده خدمت رسانی به مردم عزیز تهران و کرج بوده است و مشتریان دائمی ما گواه بر اعتماد مشتریان به ما می باشد اگر در مناطق ۲۲ گانه ی تهران زندگی می کنید و نیاز به خدمات قالی شویی و یا شستشوی مبل دارید فقط کافیست با کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه تماس بگیرید شستشوی انواع فرش های دستبافت و ماشینی،تمام ابریشمی و یا گل ابریشم، پشم و … با بالاترین کیفیت انجام می شود.

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه

  • دفتر شعبه شمال شرق تهران
  • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
  • شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۲۶۴۵۳۲۶۱
  • دفتر شعبه شمال غرب تهران
  • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
  • شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۸۸۰۹۳۲۴۹
  • آدرس کارخانه قالیشویی
  • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..