قالیشویی در خالد اسلامبولی | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در خالد اسلامبولی

قالیشویی در خالد اسلامبولی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در خالد اسلامبولی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در خالد اسلامبولی

بیشتر بخوانید: قالیشویی در چیتگر

نحوه ی شستن فرش بسیار آلوده

 • به صورت کلی قالی ها از جمله وسیله های مهمی در خانه ها هستند که باید از آن ها به درست مراقبت شود و در این مواقع با چالش شستشوی قالی ها هم مواجه هستیم.
  قالی ها از آن جا که از وسیله های بسیار کاربردی و البته ترئینی هستند دچار کثیفی بسیاری می شوند و همینطور به روی آن ها عبور پی در پی هم انجام می شود.
  قالی ها در بعضی مواقع بسیار کثیفی را به خود جذب می کنند که در این شرایط تنها راه کار شستشوی کلی می باشد.
  شستشو هم می تواند در قالیشویی های مورد اطمینان صورت گیرد و هم در خانه با حالت دستی انجام شود که در هر حال شیوه و مرحله هایی وجود دارد که صورت گرفتناش کاملا الزامی است تا قالی ها بدون لطمه و در بالاترین کیفیت شستشو شوند.
  کثیف شدن بیشتر از حد قالی ها به علت های مختلفی بروز میدهد که یا شستشوی سالانه دیر به دیر بوده و یا بر اثر ریخته شدن مایع و محلول های گوناگون بوده است، به همین خاطر همیشه توصیه می شود که هر سال به نظافت و شستشوی قالی ها پرداخته شود زیرا که کثیفی لطمه هایی را می تواند به وجود آورد و قالی خیلی کثیف نیز اگر سر وقت رسیدگی نشود صدمه هایی هم در رابطه با تار و پودشان به وجود می آید.
  شستشوی قالی های بسیار کثیف مرحله هایی دارد که شامل مرحله های زیر می باشد:
 • در نخستین مرحله خارج کردن ماده های ریز خوراکی و انواع شئ های خارجی و حتی گرد و خاک قالی است که این فعالیت را هم می توانید با استفاده از  جارو برقی انجام دهید و یا می توانید قالی  را با ملایمت بتکانید، ولی در هنگام تکاندن مواظب باشید که صدمه ای به تار و پود قالی زده نشود.
  با تکاندن و جارو زدن قالی هر چیزی که میان پرزهای قالی باشد خارج می شود، زیرا که اگر در فرش باقی بمانند سبب می شود، که قالی آلوده تر از حالت نخستین اش شود و حتی بعد از شستشو به شکل کامل نظافت نشود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در کوهک

شاخص 1

بیشتر بخوانید: مبل شویی در شهرک غزالی

نکته هایی در رابطه با شستشوی فرش

 • پیش از شستشو و خیساندن قالی نکاتی وجود دارد که نیاز است زیر نظر گرفته شود که نخستین نکته در رابطه با تست کردن رنگ دهی قالی است، که حتما این نکته را تحت نظر داشته باشید زیرا که اگر قالیتان رنگ دهی داشته باشد،
  در هنگام شستشو کاملا از بین می رود و دیگر قابل مصرف نخواهد بود که برای اجرای تست این عمل نخست دستمالی را بردارید که ترجیحا سفید باشد تا به صورت آشکار قابل فهمیدن باشد و مقداری نمدار کنید و به بخشی از فرش بزنید و بکشید اگر دستمال رنگی شد به هیچ عنوان به شستشو ادامه ندهید و قالی را به قالیشویی بسپارید تا صدمه ای جدی به قالی وارد نشود.
 • آن ها می توانند قالی را تثبیت رنگ کرده، نکته ی بعد برای شستشوی قالی حتما از آبی که درجه حرارت مساعدی دارد استفاده نمایید، تا تار و پود فرش لطمه نبیند که بهتر است از آب ولرم استفاده نمایید.
  برای خشک کردن هم مناسبت ترین مکان را برگزینید، که تمیز و بهداشتی باشد و خوب است سطحی که قالی را برای خشک کردن قرار می دهید یک مقدار شیب داشته باشد تا قالی بهتر و سریعتر خشک شود.
 • بعد از خیس خوردن کلی قالی نوبت به شستشو می رسد که نکته ای در رابطه با مایع های شوینده وجود دارد این است که، بی شک از این که مایع شوینده ی مورد استفاده شما خواص قلیایی دارد اطمینان حاصل کنید، چون که اگر خواص اسیدی داشته باشد قالی را کامل با صدمه رو به رو می کند و حتی امکان دارد از بین ببرد، به وسیله برس های مختص قالی تمام قالی را تمیز کنید و بعد از پایان آن آبگیری مربوطه را انجام دهید.
 • بهتر است برای قالی های خیلی کثیف اعلاشویی قالیشویی ها را درخواست کنید، یا می توان در خانه مرحله های شستشو را دو دفعه تکرار کرد.
 • موفع آبگیری قالی برای این که متوجه شوید قالی کامل نظافت شده است یا نه به ریشه ها نگاه بیاندازید زیرا که ریشه های پاکیزه نشان از پاکیزه بودن قالی دارند.
  آبگیری را کلا انجام دهید تا مایع شوینده کلا خارج شود و لای پرز فرش نماند و در نهایت ریشه های فرش برای این که زرد نشوند یک دفعه با مایع شوینده به صورت مجزا بشویید و کامل آبگیری کنید.
 • از پارو نیز برای پاکیزه کردن کامل و بهتر قالی می توانید بهره ببرید که این گزینه کاملا سلیقه ای می باشد.
  در پایان هم قالی را در مکانی متناسب برای خشک شدن قرار دهید و به هیچ عنوان مقابل نور مستقیم آفتاب نگذارید زیرا که اشعه ی خورشید قالی را دچار صدماتی می کند.
  با انجام به ترتیب این نکات می توانید فرش خیلی کثیف را در بالاترین کیفیت بشویید.

شستشوی قالی ماشینی و دستباف

قالی ماشینی و دستباف از جمله قالی های پرطرفدار هستند، که در بیشتر منازل وجود دارند و آلوده شدن قالی ها هم همان طور که در بخش  فوق بیان کردیم به علت های گوناگونی به وجود می آیند، که نیاز است بعضی اوقات به شستشوی قالی ها پرداخته شود.

هر یک به ترفندی شسته می شوند، چو.ن که جنس هر یک با دیگری متفاوت است و قالی های دستبافت هم از حساسیت زیادی رو به رو هستند، به همین خاطر توصیه می شود که این قالی ها به قالیشویی ها تحویل داده شوند تا در بیشترین درصد  کیفیت شستشو شوند و همینطور نکته های مراقبتی و بهداشتی در رابطه با قالی ها رعایت شوند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در تهرانسر

روش تمیز کردن فرش

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در مرکز تهران
 • قالیشویی در جنوب تهران
 • قالیشویی در خالد اسلامبولی
پیمایش به بالا