قالیشویی در اوین درکه | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در اوین درکه

قالیشویی در اوین درکه
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در اوین درکه می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در اوین درکه

 

مراحل شستن فرش دست بافت در مراکز قالیشویی

انتخاب قالیشویی در تهران و کرج از دغدغه های بسیاری از افراد می باشد.
انتخاب یک قالیشویی معتبر برای شستشوی فرش یکی از مبحث های خیلی مهم برای افراد می باشد.
فرش یکی از کالاهای با ارزش در هر خانه ای است. به ویژه اگر نوع فرش دست بافت باشد حتما باید وسواس بیشتری را برای شستشوی آن داشته باشید.
قالیشویی مهر و ماه و انتخاب آن از فکر های خیلی از افراد می باشد. انتخاب یک کارگاه معتبر برای شستشوی فرش یکی از موضوع های حائز اهمیت برای افراد می باشد.
به علت اینکه فرش یک کالای گران بها برای افراد است. خصوصا فرش های دستباف که حائز اهمیت بیشتری هستند.
فرش دستباف تفاوت های بسیاری در نوع نخ و تکنیک تولید با فرش ماشینی دارد.
الیاف استفاده شده داخل فرش های دستباف طبیعی است و به دست نیرو هایی به صورت دستی بافیده می شود.

این با وجود این است که فرش ماشینی الیاف مصنوعی دارد و با تجهیزات مخصوص در کارخانه ها تولید می شود. به دلیل تفاوت در ارزش مادی این دو مدل فرش باید تکنیک شستشوی آن ها هم با یکدیگر فرق داشته باشند.

قالیشویی مهر و ماه یکی از بهترین کارگاه و مرکز ها برای شستشوی فرش های دستباف شما عزیزان می باشد.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در مفتح جنوبی

1) تکنیک اول غبارگیری فرش

یک فرش در طولانی مدت روی زمین قرار گرفته و دچار گرد و غبار بسیاری میشود.

برای پاک کردن فرش از غبار اول باید غبار های داخل فرش را از بین برد. برای این فعالیت تقریبا دو ساعت فرش با استفاده از تجهیزات خاک گیر، غبار زدایی می شود.

در صورتی که این مرحله درست انجام نشود در مرحله بعد از غبار گیری یعنی در مرحله شستشو غبار به لایه های عمیق تر فرش نفوذ می کند.

قالیشویی مهر و ماه با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات این مرحله را انجام می دهد.

2) تکنیک دوم شستشو با شوینده در قالیشویی تهران

در این مرحله شوینده ای مساعد با فرش در قالیشویی مهر و ماه انتخاب می گردد.

شوینده باید بر اساس الیاف و مدت عمر فرش انتخاب گردد. برای فرش های دستباف لازم است از شوینده های ملایم تری استفاده کرد. فرش توسط آب خیس می گردد و بعد شوینده همراه با دستگاه روی آن قرار می گیرد.

اگر تکه ای از فرشتان خرابی و پوسیدگی وجود داشته باشد حتما باید کار شستشو با دقت بالاتری انجام شود. این مرحله نقش چشم گیری را در تمیز شدن فرش دارد و حتما باید به نکته های مهم توجه شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در دریان نو

15 2 28 1165415 5

3) تکنیک سوم آب کشی فرش دستباف

آب کشی فرش دستباف در قالیشویی مهر و ماه با تجهیزات پیشرفته ای انجام می گیرد. در این تجهیزات دوش آبی قرار دارد و آب با فشار ملایم با این دوش ها روی فرش ریخته میشود.

در این تکنیک همه باکتری ها و میکروب های روی فرش از بین می رود. معمولا آب کشی در دو مرتبه انجام می شود. وقتی این کار در دو مرتبه انجام شود موجب می شود تا ماده های شوینده کاملا از فرش ها خارج شوند.

بیشتز برای آب کشی فرش دستباف از فشار آب بسیار قوی استفاده نمی شود. چرا که فشار آب قوی امکان آسیب رسیدن در الیاف فرش را ایجاد میکند.

4) تکنیک چهارم آب گیری فرش

گرفتن آب فرش در مرحله چهارم شستشوی فرش دستباف در قالیشویی مهر و ماه قرار دارد. پس از آب کشی باید آب فرش گرفته شود تا بوی بدی تمولید نکند و برای این کار از تجهیزات مخصوص آبگیری استفاده می شود.

این دستگاه حالت استوانه ای شکل دارد و فرش لوله میشود درون دستگاه قرار می گیرد. این دستگاه با چرخش و حرکت خود موجب بیرون آمدن آب از فرش ها می گردد.

در این مرحله نیز باید فشار تجهیزات آب گیر مساعد با الیاف فرش ها تنظیم گردد. در صورتی که فشار روی فرش بیش از حد معمول باشد بی شک آسیب بسیاری به الیاف فرش های دستباف وارد میشود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در قائم مقام فراهانی

5) مرحله پنج خشک کردن فرش در قالیشویی مهر و ماه

در آخرین مرحله فرش با تجهیزات گرما ساز خشک می گردد. در قالیشویی مهر و ماه مجهز و پیشرفته این مرحله به خوبی و با دستگاه های مرغوب انجام می گیرد.

در قالیشویی هایی که اعتبار لازم را ندارند این مرحله با تجهیزات مخصوص انجام نمی گیرد و همین مسئله سبب بروز صدمه در بافت فرش ها می شود.

همچنین در صورت درست انجام نشدن این مرحله، فرش در مدت مقرر به مشتریان نمی رسد. قالیشویی مهر و ماه با داشتن بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات در وقت مشخص شده فرش های شما را به شما تحویل می دهند.

تعمیرات در مواقع نیاز

برای تعمیر کردن فرش هم می توانید از یک قالیشویی مهر و ماه استفاده نمایید. بیشتر مرکز های قالیشویی اقدام به خدمات تعمیرات فرش هم می نمایند.

استفاده از مواد تمیز کننده گیاهی و دستگاه های به خصوص برای شستشوی فرش دستباف موجب می شود که فرش شما به بهترین شکل تمیز گردد.

قالیشویی مهر و ماه با ارائه بهترین خدمات به دنبال جلب رضایت مشتری های عزیز می باشد.

نکات مهم شستشوی فرش دستباف در قالیشویی مهر و ماه

اگر فرش دستباف شما الیاف ابریشم داشته باشد باید دقت کار شستشوی فرش بیشتر باشد. شستن فرش با تکنیک دستی و در منزل باعث ایجاد اشکالاتی در بافت و رنگ فرش خواهد شد.

تنظیم دمای آب باید طوری باشد که سبب آسیب در الیاف فرش نگردد. اکثرا برای فرش های دستباف از آب ولرم رو به سرد استفاده می نمایند.

آب خیلی گرم یا همان داغ موجب خراب شدن رنگ فرش می شود. توجه داشته باشید که قرار دادن مستقیم فرش در نور خورشید هم می تواند باعث صدمه وسیعی در بافت فرش ها شود.

متاسفانه در بعضی از کارگاه های قالیشویی غیر مجاز برای خشک نمودن فرش از خورشید استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در سازمان برنامه جنوبی

Home 2 e1630955987583.jpg

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در جنوب تهران
 • قالیشویی در مرکز تهران
 • قالیشویی در اوین درکه
پیمایش به بالا