شستشوی فرش در قالیشویی

اهمیت شستشوی فرش در قالیشویی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث اهمیت شستشوی فرش در قالیشویی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

اهمیت شستشوی فرش در قالیشویی

این‌ روزها با وجود قالی‌ هایی با بافت حساس و رنگ‌ های ویژه، شستشوی این محصول کاری نیست که همه افراد بتوانند از عهده آن برآیند.

چرا باید فرش به‌ صورت مرتب شسته شود؟

فرش‌ ها نه تنها محصولی برای زیبایی و تزئین دکوراسیون منزل هستند، بلکه نوعی کفپوش نیز به شمار می‌آیند. مدل‌ ها و جنس‌ های متنوعی از این وسیله موجود است که غالبا هم با قیمت‌ های بسیاری عرضه می‌شوند. به همین دلیل نیز هست که در انتخاب قالیشویی خوب باید دقت فراوانی داشته باشید که قالی هایتان صدمه نبیند. درکل فرقی نمیکند، فرش شما ابریشمی با تراکم و شانه بالا، دستبافت و یا حتی معمولی باشد؛ در هر صورت باید نسبت به نظافت آن خیلی حساس باشید.

فرش‌ ها می‌توانند به یک منبع کثیفی، ذرات گرد‌ و غبار و باکتری‌ ها تبدیل شوند. آن‌ ها غالبا در تماس مستقیم با پا و نیز بدن هستند، مخصوصا اگر روی فرش بنشینید. وجود باکتری و ذرات آلوده روی فرش مخصوصا گرد‌ و غبار برای افرادی که مشکلات تنفسی دارند، خیلی خطرناک است و حتی این کثیفی ها می‌تواند علت ایجاد بعضی بیماری‌ ها شود؛ بنابراین باید علاوه‌ بر جاروکشی و از بین بردن لکه‌ های احتمالی که در طول روز بوجود می آیند، باید فرش‌ ها را هر چند وقت‌ یکبار با آب و مواد شوینده متناسب بشویید.

به طور کلی، شستشوی مرتب قالی احساس خوب رضایت را در فرد ایجاد می‌کند و ضروری تر از اینها موجب نرم شدن الیاف آن، راحتی بیشتر و در نهایت مقاومت و ماندگاری بیشتر این کالای شیک و کاربردی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:تميز كردن مبل با جوش شيرين و سرکه

شستشوی فرش در قالیشویی یا در منزل؟

شستن قالی در منزل سختی های زیادی دارد. شیوه شستشو، آبکشی و حتی خشک کردن برخی از فرش‌ ها به علت بافت و الیافی که دارند، گوناگون است که اگر بلد نباشید، امکان دارد صدمات جبران‌ ناپذیری به این محصول غالبا گرانبها وارد کنید. برای مثال، برخی از فرش‌ ها اگر به خوبی آبکشی و خشک نشوند، امکان دارد تغییر رنگ دهند و مبالغ میلیونی از ارزش آن کاسته شود. برای شستن این نوع قالی‌ ها، روش‌ ها و دستگاه‌ های خاصی وجود دارد.

استفاده از متد جدید، بهره‌ گیری از تکنسین های کاربلد و دستگاه‌ های مدرن در شستشوی فرش بسیار حائز اهمیت است و مانع از صدمه دیدن آن می‌شود. قالیشویی مهرو ماه به این دارای تمام این امکانات است و یکی از بهترین مکان‌ هایی میباشد که می‌توانید به آنها اطمینان کنید.

بیشتر بخوانید:تمیز کردن مبل مخمل

اهمیت شستشوی منظم مبل

مبلمان از هر جنس پارچه‌ ای که باشند، بعد از مدتی استفاده، لکه میگیرند و کثیفی هایی که شاید به چشم نیاید، روی آنها می‌نشیند. مبل‌ ها نیز به اندازه فرش‌ ها و حتی بیشتر در تماس مستقیم با بدن میباشند. گاهی کثیفی ها به چشم نمی‌آیند؛ ولی به مرور کیفیت پارچه مبل پایین می آید.

از سویی مبل‌ ها، قسمتی از زیبایی و چیدمان منزل میباشند و قطعا وجود لکه‌ ها و چرک روی پارچه آنها حس خوشایندی ندارد. شستشوی مبل در منزل اصلا کار منطقی و درستی نمیباشد؛ چرا که این المان‌ ها تنها از پارچه نبوده و متریال دیگری غالبا از جنس چوب دارند. به همین دلیل مبلمان باید حتما با روش‌ های مختص به خود و با دقت و ظرافت زیادی شسته شوند.

در قالیشویی مهر و ماه، علاوه‌ بر خدمات گوناگونی در زمینه فرش از جمله، لکه‌ گیری، رفو و…، خدمات مبل شویی هم ارائه می‌شود. این خدمات شامل لکه‌ گیری و شستشوی مبل در منزل، با بهترین متد و حساسیت بسیار بالاست.

شستشوی مرتب مبل‌ ها برای داشتن محیطی بهداشتی، دل‌ انگیز و آرامش‌ بخش خیلی حائز اهمیت است. به‌ علاوه شستن این محصولات کاربردی از تجمع آلودگی در منزل و انتقال آن به بدن جلوگیری مینماید و همینطور نظافت و از بین بردن کثیفی ها، دوام و ماندگاری متریال مبل بخصوص پارچه آن را بالا می‌برد.

بیشتر بخوانید:تمیز کردن مبل چستر در خانه

اهمیت شستشوی فرش در قالیشویی

اکنون که از حساسیت شستشوی مبل و فرش با خبر شده‌ اید، شاید نخواهید این مسئولیت را دیگر بر عهده بگیرید. شستن این محصولات، انرژی و زمان بسیاری از شما می‌گیرند و مهمتر از آن باید شیوه شستشو را بلد باشید و حتی در مورد برخی از فرش‌ ها به تجهیزات ویژه ای احتیاج پیدا خواهید کرد.

قالیشویی مهر و ماه که به دستگاه‌‌ های مدرن و پیشرفته و پرسنل ماهر مجهز است، فرش‌ ها و مبلمان شما به‌ صورت حرفه‌ای و با روش درست شسته می‌شوند. برای مثال توجه داشته باشید که شیوه شستشوی فرش ماشینی از دستبافت خیلی متفاوت است. مدل الیاف و رنگ این دو با هم متفاوت است و در خصوص مدل‌ های دستبافت، برای جلوگیری از تغییر رنگ دادن فرش‌ ها باید نحوه درست آبکشی و خشک کردن انجام شود.

اهمیت سپردن شستشوی این محصولات کاربردی به افراد ماهر، نیازمندی‌ هایی است که امکان دارد به وجود بیاید؛ برای مثال احتمال دارد فرش شما سوراخ شده یا صدمات دیگری دیده باشد، در مراکز مجرب با‌ توجه‌ به اهمیت ارائه خدمات کامل، رفوگری و ترمیم فرش هم انجام می‌شود. در این صورت از سختی های بردن فرش به رفوگری و هزینه زیاد آن هم راحت خواهید شد؛ زیرا در این مرکز خدمات کامل با نازل ترین قیمت ارائه می‌شود.

بیشتر بخوانید:نکاتی برای نگهداری از فرش

اهمیت قالیشویی‌ ها در شستشوی منظم فرش و مبل

در این مطلب درباره اهمیت شستشوی مرتب فرش و مبل صحبت کردیم. رفع کثیفی از روی این محصولات کاربردی محیط زندگی و کار، یکی از اصول نظافت است که البته به لکه‌ گیری و جاروکشی هر روزه محدود نمی‌شود.

نظافت و شستن فرش‌ و مبلمان با هر جنس و کیفیتی که باشند، احتیاج به صرف وقت و انرژی دارد. به‌ علاوه شیوه های درست شستشو نیز مهم است که اگر این کار را به افراد ماهر و کاربلد بسپارید، علاوه بر صرفه‌ جویی در زمان و مصرف آب، ماندگاری و مقاومت این وسایل را نیز ضمانت خواهید کرد.

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در فردیس
 • قالیشویی در اندیشه
 • قالیشویی در مارلیک