مجهزترین قالیشویی در تهران | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مجهزترین قالیشویی در تهران

مجهزترین قالیشویی در تهران
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مجهزترین قالیشویی در تهران می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

قالیشویی در تهران

آموزش نظافت قالی های دستباف در منزل

اول باید بیان کنیم که نظافت قالی های دستباف در خانه می‌تواند کاری خیلی دشوار و با زحمتی برایتان باشد، زیرا نظافت قالی های دستباف عملی تخصصی است و بهتر است در مرکز های معتبر قالیشویی اجرا شود تا صدمه ای به این محصول زینتی زده نشود، ولی اگر قصد دارید قالی های دستباف خود را به تنهایی در خانه نظافت کنید، می‌توانید با دنبال کردن چند نکته مهم از این عمل سربلند بیرون بیایید.

اگر در شهر زیبای تهران ساکن هستید و میخواهید برای نظافت قالی های دستباف خود از مرکز های قالیشویی کمک گیرید، می‌توانید با سرچ ساده‌ای از قالیشویی مهر و ماه که معتبرترین قالیشویی در تهران است بازدید کنید.

در ادامه هم در کنار ما باشید که در رابطه با طرز شستشوی قالی های دستباف در خانه تشریحاتی را ذکر خواهیم کرد.

آموزش نظافت فرش های دستباف در خانه

همانطور که در اول متن ذکر کردیم نظافت قالی آن هم قالی های دستباف عملی است که بهتر است تحت نظر کاربلد های این فعالیت اجرا شود.

این قالی ها به خاطر اینکه الیاف کار برده شده  در آن‌ها طبیعی است و آثار دست هستند می بایست بسیار مواظب آن‌ها بود.

یکی از روش هی مراقبتی، بهره از خدمات مرکز های قالیشویی است چون که متخصصان این مجموعه می‌توانند برترین شیوه نظافت را برای مدل قالی های شما عرضه کنند و از بهترین شوینده ها برای نظافت قالی شما استفاده کنند.

اگر تهران ساکن هستید، برای بهره از معتبرترین مرکز های قالیشویی در تهران به سادگی با مراجعه به صفحه تماس قالیشویی مهر و ماه و یا با کمی تحقیق، چه در وب و چه از افراد اطراف خود از معتبرترین مرکز های قالیشویی در شهر خود آگاه شده و به انتخاب خود از خدمات یکی از مرکز های موجود استفاده کنید  و اما نظافت قالی دستباف در خانه چطور است؟

برای نظافت قالی های دستباف پیش از شروع باید به واسطه یک مکنده مثل جاروبرقی گرد و غبار موجود روی قالی خود را تا جایی که می‌توانید رفع کنید.

پس از اجرای این عمل باید مطمئن شوید که قالی شما به شکل کامل خشک است و هیچ آبی در آن موجود نیست.

برای نظافت قالی های دستباف خود می‌توانید از شامپو فرش‌های مخصوصی که مختص قالی های دستباف است کمک بگیرید، زیرا که این مدل از شامپو فرش‌ها PH مساعدی دارند و از تخریب رنگ و بافت قالی پیشگیری می‌کنند.

قالی ها را داخل یک وان با آب ولرم و شامپو فرش قرار دهید و بعد با دست، به شکل آرام قالی خود را ماساژ دهید.

این عمل کمک می‌کند تا آلودگی های سطحی از روی قالی شما رفع شود.

در ضمن می‌توانید در مواقع احتیاج از یک برس نرم بهره ببرید تا تمیز کردن قالی را برای خود ساده تر کنید.

دلیل اینکه این مرحله را ذکر کردیم این است که کثیفی های سطحی امکان دارد  در زمان شست و شو به عمق بافت قالی وارد شوند و تمیز نشوند بنابراین با اجرای این شیوه اطمینان حاصل خواهید کرد که قالی از کثیفی های سطحی تمیز شده است.

بعد می‌توانید با شامپو فرش مد نظر، قالی خود را به دقت شستشو داده و همه آلودگی‌های موجود را رفع کنید.

پس از اجرای این فعالیت با بهره از آب، قالی خود را با دقت نظافت کرده تا کل شامپو فرش‌ها و کثیفی های دیگر برطرف شوند.

در مواقع نیاز می‌توانید حتی فعالیت  نظافت را تکرار کنید اما حواستان باشد که اصلا برای خشک نمودن قالی آن را در دسترس نور خورشید قرار ندهید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در زمزم

how Religious washing of carpets

مزیت های و معایب نظافت قالی ها در منزل

صرفه‌جویی در مبلغ

با نظافت قالی در خانه می‌توانید در مبلغ های خود صرفه‌جویی کنید، زیرا شستشوی قالی در منزل با وجود فرهم کردن ماده های شست و شو برای این عمل، مبلغ کمتری نسبت به خدمات مرکز های قالیشویی برایتان به دنبال خواهد داشت.

صرفه‌جویی در وقت

اگر قالی خود را در خانه نظافت کنید، می‌توانید با اجرای این عمل وقت بیشتری را برای خود نگهدارید، زیرا نظافت قالی ها در موسسات قالیشویی اول از همه نیاز به ثبت سفارش دارد و پس از اجرای این فعالیت باید نیرو های موسسات قالیشویی برای حمل و نقل قالی شما به خانه اتان بیایند و حتی نظافت قالی در این موسسات وقت می‌برد، ولی شما می‌توانید به سادگی با شستشوی قالی  در منزل این عمل را به سرعت اجرا کنید و در وقت صرفه جویی نمایید.

کنترل بهتر روی کیفیت نظافت

با نظافت قالی در خانه می‌توانید به طور مستقیم کیفیت نظافت قالی خود را نظاره کنید و فکر خود را از جهت کیفیت پروسه شست و شو آسوده کنید.

عیب های نظافت قالی دستباف در خانه

استفاده بسیار آب

با نظافت قالی در خانه آب بسیاری استفاده خواهد شد.

به همین خاطر بهره آب بالا رفته و این عمل به خاطر کمبود آب در بعضی از منطقه ها، بهتر است در موسسات معتبر اجرا شود تا در بهره آب صرفه‌جویی شود.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در وصفنارد

سختی در خشک نمودن قالی

برای خشک نمودن قالی پس از نظافت در خانه، شما نیاز دارید که یک محیط مساعد و همینطور وقت لازم برای آن اختصاص دهید.

این عمل می‌تواند زمان زیادی از شما بگیرد و در بعضی موارد امکان دارد باعث ایجاد قارچ و بوی بد در قالی شود.

خطر صدمه به قالی

باید بگوییم که خطر صدمه به قالی با نظافت قالی در خانه وجود دارد.

دلیل آن نداشتن تجربه و اطلاعات لازم از طریقه شست و شو و بهره از ماده های شیمیایی است در حقیقت باید مدل قالی شما و الیاف کاربرده شده در آن به شکل کامل بررسی شود  و بعد از ماده های شوینده مساعد با الیاف قالی برای نظافت استفاده شود.

این مرحله ها در موسسات قالیشویی معتبر به دست متخصصان مجموعه اجرا می‌شود.

کلام آخر

در این مطالب سعی کردیم درباره با طرز شستشوی قالی دستباف در خانه توضیحاتی را برای شما بگوییم.

در آخر امیدواریم صحبت هایی که بیان کردیم برای شما موثر واقع شده باشد و از مطلب ها استفاده لازم را کرده باشید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در بلور سازی

how Religious washing of carpets1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در تجریش
 • قالیشویی در شرق تهران
 • مجهزترین قالیشویی در تهران
پیمایش به بالا