مبل شویی در طوس | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در طوس

مبل شویی در طوس
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در طوس می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در طوس

مبل شویی در طوس

نظافت مبل های خانه تاثیر بسیاری در نمای محیط و همینطور افزایش طول عمر کالا دارد. با گرفتن گرد و جارو زدن مرتب مبلمان و کلیه درزها و میان تشک‌ها می‌توان آن‌ها را تا حدی منظم نگه داشت. ولی طبیعتا با گذر زمان کثیفی هایی روی سطح مبل ایجاد می‌شود که ضرورت شستشوی مبل ها را بیشتر می‌کند.

رفع کردن لکه بعضی آلودگی‌ها احتیاج به تدابیری دارد تا تمیزی صددرصدی را به همراه داشته باشد. ولی گاهی شیوه های سنتی جواب گوی این احتیاج نیست و در چنین موقع هایی نقش دستگاه مبل شوی در نظافت بسیار پررنگ می‌شود.

طریقه کار دستگاه مبل‌ شویی چندان دشوار نیست؛ فقط نیاز است بعضی اصول و نکته های بهره از آن را به خوبی رعایت نمایید تا به صورت صد در صد به مقدار تمیزی که در نظر داشتید برسید. این دستگاه می‌تواند لکه‌ها و کثیفی های به خصوصی که با شیوه های مرسوم رفع نمی‌شوند را به سادگی تمیز کند و به علاوه خشک‌ کردن رطوبت شکل گرفته شده حاصل از شستشو، مبل ها را از خطر فرسودگی و کهنگی زود هنگام در امنیت نگه دارد.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در سلسبیل

اهمیت نظافت مرتب مبل ها

پاکیزه و منظم بودن لوازم و اثاثیه منزل مانند مبل ها که تاثیر بسیاری در نما و زیبایی مکان ها دارد، از مهم‌ترین مورد هایی است که احتیاج به توجه و مراقبت مداوم دارد. توجه نکردن به نظافت مبل ها، پروسه فرسایش و کم شدن طول عمر کالا را بالا میبرد.

از جهتی باقی ماندن کثیفی هایی که سهوا یا در اثر گذر زمان به روی مبل ها ایجاد شده، مکان تجمع باکتری‌ها و میکروب‌هایی است که در در طول روز خیلی با اهالی منزل در برخورد هستند و می‌تواند به آسانی بیماری را منتقل میکند.

البته مدت وقت میان شستشوها و حتی چطور شستشوی مبلمان هم در تعیین طول عمر و سلامت آن‌ اثر گذار است. با این حال بهتر است برای یک دفعه هم که شده به پیدا کردن برترین روش شست و شوی مبلمان در خانه که کاملا مناسب و آسان باشد، پرداخت.

مبل شویی با دستگاه: مزیت ها، شیوه شستشو و مبلغ ها

شاید به نظر برسد که برترین راه شستشوی مبلمان، استفاده از همان شیوه های رایج خانگی است که برای هر گونه لکه نیاز است از ماده های خاصی استفاده شود. ولی این روز ها با به بازار آمدن دستگاه‌های مختلف نظافتی، می‌توان به یک راه حل واحد و سریع برای رفع انواع کثیفی ها رسید.

تفاوتی ندارد، شستن مبل ها داخلی خانه با مبل شوی خانگی باشد یا مبل های راحتی داخل باغ؛ بهره از لوازم های نظافتی می‌تواند در بالا رفتن سرعت و کیفیت نظافت این سطح ها تاثیر گذاری چشم گیری داشته باشد.

مزیت های بهره از دستگاه مبل شوی

در زمان شستشوی مبل ها با ماده های شوینده و پارچه بایستی توجه داشت که هر الیافی مراقبت‌های به خصوص خودش را لازم دارد. بعضی از پارچه‌ها برای کشیده شدن به روی مبلمان با جنس‌های متفاوت، امکان دارد خیلی سخت باشند و به بافت آن‌ها صدمه برسانند.

همین مسئله هم در رابطه با انواع ماده های شوینده صدق میکند. با این وجود به کار بردن دستگاه‌های مبل شوی کلیه این دغدغه ها را رفع میکند. البته توجه به اصول طریقه فعالیت دستگاه مبل شویی اهمیت دارد.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در سجاد

mobleshoee

از نمونه مواردی که اهمیت دستگاه مبل شوی را دو برابر می‌کند عبارت است از:

 • گرد و خاک را به صورت کامل رفع می‌کند.
 • لکه‌های سفت کهنه را از بین می‌برد.
 • موی حیوانات خانگی و کنه‌ ها را به شکل حتمی رفع میکند.
 • ظاهر زیبا و چشمگیری به مبل ها و منزل شما می‌دهد.
 • این طرز شستشوی مبلمان، طول عمر مبل ها را بالا میبرد.

طریقه فعالیت دستگاه مبل شویی

طریقه شستشوی مبلمان در منزل اصولی دارد که توجه به آن‌ها سبب می‌شود به نظافت و تمیزی با بیشتر حد که در نظرتان بود برسید. برای شستن مبل ها با دستگاه بخارشوی اول بایستی به صورت کامل دفترچه راهنما را مطالعه کنید و طریقه کار دستگاه مبل شویی را بدانید.

البته شستشوی مبل با بخارشوی هم شیوه ای بسیار کاربردی و دقیق برای تمیزکاری مبل ها به حساب می‌آید.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در قلعه مرغی

در این بخش مرحله های انجام کار با بهره از مبل شوی را برایتان توضیح خواهیم داد.

 • اول با بهره ازجاروبرقی آب و خاک، کثیفی های بزرگ را از روی مبلمان بردارید.
 • آب را درون مخزن آب پاک کننده ریخته و طبق دستورالعمل سیستم (مخلوط آب و ماده های شوینده)، ماده های شوینده را برای قالی و اثاثه یا لوازم داخلی بیفزایید.
 • ماده های مخلوط شده را به صورت برابر اسپری کرده و فاصله ده سانتی‌متری مابین نازل کف و مبلمان یا لوازم داخلی را حفظ نمایید و ترکیب را برای چند دقیقه روی وسیله بگذارید.
 • نازل بخارشوی را روی مبلمان یا لوازم داخلی قرار دهید و نم را با ملایمت و به صورت مساوی جذب کنید.
 • همیشه سطح های روکش شده را کامل با آب و ماده های شوینده نمدار کنید تا در هنگام خشک شدن لکه‌های باقی‌مانده آب را هم برطرف کرده باشید.
 • این شیوه را تا جایی تکرار کنید که دیگر هیچ آلودگی و ماده های شوینده‌ای در پارچه باقی نمانده باشد.
 • برای خشک کردن مبلمان یا لوازم داخلی زمان بگذارید و اطمینان حاصل کنید که در این زمان هوای اتاق یا ماشین در حال گردش باشد.
 • در آخ کار، پارچه آمیخته به ماده مساعد را روی پارچه بهره گیری نمایید. این کار موجب می شود تا مبل ها یا لوازم داخلی برای مدت زیاد تری پاکیزه بمانند.

نکته هایی در رابطه با طرز کار دستگاه مبل شویی

برای لکه‌های نمدار، نیاز است که نظافت مبل های خانه بلافاصله انجام شود. لکه را با یک پارچه پاک و خشک تمیز کنید. اصلا با دستمال روی لکه نکشید، زیرا در این حالت مایع به عمق الیاف وارد شده و به پارچه صدمه می‌رساند.

از جایی که تقریبا نود درصد از کلیه لکه‌ها در آب حل هستند، می‌توانید سریعا این امر را با یک پارچه و آب ولرم تست کنید. خاک سطحی روی اسباب یا مبل ها هم با جاروبرقی به سادگی رفع می‌شود.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در زمزم

6304a189adaf1

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در شرق تهران
 • مبل شویی در غرب تهران
پیمایش به بالا