مبل شویی در یافت آباد | مبل شویی مهر و ماه: 02166679402
قالیشویی مهر و ماه

مبل شویی در یافت آباد

مبل شویی در یافت آباد
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث مبل شویی در یافت آباد می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شویی در یافت آباد

آموزش شستشوی مبلمان در خانه: توصیه ها و روش ها

فهرست مطالب

نظافت مبلمان پارچه‌ای، شستشوی مبل در خانه و رفع لکه‌ها همیشه یک چالش اساسی است.

اگر که می‌خواهید این عملیات را خودتان انجام دهید در مهر و ماه همراه ما باشید.

شستشوی مبلمان در منزل می‌تواند امری وقت بر و پرکاری باشد ولی با توجه‌ به نکته هایی که در ادامه بیان می‌شود به وصرت عادی این یک ترفند همگانی است که در خیلی از مواقع می‌توان از آن بهره برد و این ترفند را با موفقیت اجرا کرد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در یافت آباد

آموزش مرحله‌ای شستن مبلمان

 • نخست با بهره از یک مکنده، خاک و گرد و خاک را از روی مبلمان بردارید.
 • بعد ماده های شوینده خود را حاضر کنید. برای مبلمان چرمی از شامپوی ویژه پارچه‌های چرمی و برای مبلمان پارچه‌ای از مایع شستن مبلمان بهره ببرید.
 • پیش از شروع شستشو، قسمت های پنهان و مخفی مبلمان مثل زیر بالش، پشتی مبلمان و… را دقیق مشاهده کنید و رفع هر نوع لکه‌ های کثیفی، خط‌وخش و… دوری کنید.
 • شوینده خود را روی سطح مبلمان پخش کنید و با بهره از اسفنج یا برس، مبلمان را دقیق بشویید.
 • بعد به وسیله دستمالی خشک، روی مبلمان را تمیز کنید و دقیق همه نقاط را خشک کنید.

در صورت احتیاج به تمیزکاری بیشتر، می‌توانید از ترفند های دیگری مثل بهره از ماشین لباسشویی برای شستشوی روکش پارچه‌ای مبلمان استفاده کنید.

اگر قصد شستشوی مبلمان در خانه را دارید، در مهر و ماه با ما همراه باشید تا تشریحات کامل و جامع‌تری را راجب طریقه شستشوی مبلمان در اختیارتان قرار دهیم.

آموزش نظافت مبلمان پارچه‌ای

اگر اقدام به فراهم کردن پارچه مبل کرده و هم اکنون برای شما شستن و کراقبت آن تبدیل به یک چالش شده است، در راهنمای مهر و ماه با ما همراه باشید.

نظافت مبلمان پارچه‌ای و شستشوی مبل در خانه، بنا به ترفند های استاندارد یکی از فعالیت های مهمی است که باید به آن توجه کرد تا مبلمان شما همواره پاکیزه و بهداشتی باشد.

در ادامه، به شما چند تفند برای نظافت مبلمان پارچه‌ای معرفی می‌کنیم:

 • آغاز به خشک‌ کردن مبلمان: پیش از هر کار، با یک حوله تمیز، آب و لکه‌ ها را از روی مبلمان تمیز کنید. بعد به وسیله یک حوله خشک، مبلمان را خشک کنید.
 • شستن پارچه: برترین ترفند برای نظافت مبل های پارچه‌ای، شستن پارچه است. اول باید مشاهده کنید که آیا پارچه مبلمان شما قابلیت شستشو دارد یا یا نه؟ پس از بررسی، می‌توانید پارچه را با بهره از شوینده مطلوب، بشویید. در اخر، با یک حوله پاکیزه، مبلمان را خشک کنید.
 • به کار گیری شوینده خاص: برای تمیز کردن لکه‌های سرسخت‌ روی مبلمان، می‌توانید از شوینده ویگه استفاده کنید. پیش از به کار گیری هر شوینده ای، بهتر است روی یک جای کوچک و مخفی از پارچه مبلمان، آن را ازمایش کنید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ لطمه ای به پارچه نمی‌رساند.

مبل در خانه

بیشتر بخوانید: مبل شویی در کوهک

بهترین ماده برای شستشوی مبلمان در منزل: بدون احتیاج به خشک‌شویی

شستشوی مبلمان در منزل با شوینده خانگی یکی از ترفند های ارزان و تاثیر گذار برای نظافت مبلمان است.

در ادامه به شما چند ترفند برای شستشوی مبلمان در منزل با شوینده خانگی معرفی می‌کنیم:

۱. استفاده از شوینده خانگی

برای نظافت و شستشوی مبلمان در منزل می‌توانید از شوینده خانگی بهره ببرید.

به عنوان مثال، می‌توانید یک ظرف سفیده تخم‌ مرغ را با یک قاشق سدیم بی‌کربنات و یک قاشق آب‌ اکسیژنه ترکیب کرده و با کمک یک برس نرم، روی پارچه مبلمان زده و بعد به وسیله یک حوله پاک و مرطوب، پارچه را تمیز کنید.

۲. به کار گیری حلال مایع

برای شستشوی مبلمان در منزل می‌توانید از محلول مایع بهره ببرید.

به عنوان مثال می‌توانید یک لیوان آب گرم، دو قاشق محلول مایع و دو قاشق اسید استیک را با هم ترکیب کنید.

بعد با کمک یک برس نرم، روی پارچه مبل ها مالیده و بعد با یک حوله پاک و مرطوب، پارچه را تمیز کنید.

۳. به کار گیری حلال سرکه

همچنین یک ترکیب اصولی دیگر برای شستشوی مبلمان در خانه به کارگیری سرکه است می‌توانید از سرکه استفاده نمایید.

به عنوان مثال، می‌توانید یک ظرف آب گرم، یک ظرف سرکه سفید و دو قاشق محلول مایع را با هم قاطی کنید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در ویلا شهر

یادگیری تمیزکردن چوب مبلمان استیل در سه مرحله

برای نظافت چوب مبلمان استیل، می‌توانید از ترفند های زیر بهره ببرید:

 1. بهره از ترکیب آب و سرکه: با ترکیب یک قاشق غذاخوری سرکه با یک لیوان آب در یک ظرف، محلولی را برای تمیزکردن چوب مبل استیل تهیه کنید. بعد با یک پارچه نرم، ترکیب را روی چوب مبلمان استیل بزنید و با دقت نظافت کنید.
 2. ترکیب آب و صابون ملایم: برای شستشوی مبلمان در خانه با مخلوط آب گرم با یک قاشق غذاخوری صابون مایع، ترکیبی را برای نظافت چوب مبلمان استیل فراهم کنید. بعد با پارچه ای نرم، مخلوط را روی سطح چوبی مبلمان استیل بزنید و کامل تمیز کنید.

طریقه شستشوی مبل با بخارشو: مزایا

بخارشو یا ماشین شستن بخار، وسیله ای است که با ایجاد بخار گرم و رطوبت می‌تواند سطح های مختلف مانند مبل ها را نظافت کند. مزایا و عیب های به کارگیری بخارشو برای شستن مبل ها به شرح زیر است:

مزیت ها

 1. نظافت عمیق: بخارشو با داشتن قدرت زیاد در تولید بخار می‌تواند با نظافت عمقی، آلودگی و لکه‌های روی مبلمان را رفع کند و به شما مبل هایی درخشان و پاکیزه را عرضه کند.
 2. ضد عفونی‌ کننده: بخارشو می‌تواند با تولید دمای زیاد و مخلوط آن با رطوبت، باکتری‌ها و ویروس‌های روی مبلمان را از بین ببرد و به شما مبلمانی پاکیزه و سالم عرضه کند.
 3. زمان کار: بهره از بخارشو برای شستن مبل، می‌تواند وقت و تلاش زیادی را برای شما کم کند، چون احتیاجی به بهره از برس و ترکیب های شوینده نیست و بخارشو با تولید بخار، می‌تواند مبلمان را سریعا نظافت کند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شهرک سیمان

65e3745aa5867

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • مبل شویی در تهران
 • مبل شویی در کرج
 • مبل شویی در جنوب تهران
 • مبل شویی در مرکز تهران
 • مبل شویی در یافت آباد
پیمایش به بالا