قالیشویی در استاد معین | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در استاد معین

قالیشویی در استاد معین
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در استاد معین می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در استاد معین

قالیشویی در استاد معین

یکی از دغدغه های بیشتر خانم های خانه دار، شستشوی قالی ها در خانه بدون تغییر در رنگ و شکل آن ها است. برتری راه به پیشنهاد کارشناسان قالیشویی، بهره از ماده های شوینده با کیفیت و مساعد می باشد. در حقیقت یکی از پارامترهای مهم و اصلی برای شستشوی قالی، میباشد.

همینطور بهره از ماده های شوینده ملایم برترین گزینه برای شستن قالی ها در خانه به شمار می آید، در این مطلب کوشش کردیم برترین شوینده برای شستشوی قالی در منزل را معرفی نماییم.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در سلسبیل

خصوصیت های برترین شوینده برای شستشوی قالی

برترین ماده شوینده برای شستن فرش مثل پاک کردن لکه چای از قالی در منزل بایستی از خصوصیت ها و ویژگی های به خصوصی روبرو باشد. در حقیقت برترین ماده شوینده خواص نرم کنندگی عالی ای دارد.

یک مواد شوینده مساعد نه فقط به بافت فرش لطمه وارد نمی کند، بلکه آن را خیلی نرم و لطیف می کند. همینطور یک ماده شوینده مساعد به شکل خنثی می باشد و ph آن قلیایی و اسیدی نمی باشد.

بد نیست بدانید بودن ماده قلیایی در ماده های شوینده موجب رنگ پریدگی الیاف رنگی قالی می شود.

از سایر ویژگی های بارز برترین ماده شوینده برای شستن قالی در منزل این است که از توان پاک کنندگی بالای لکه ها و جرم های روی سطح قالی روبرو است. یک ماده شوینده با کیفیت بایستی بتواند لکه های موجود به روی قالی را از بین ببرد.

همینطور شما می توانید از یکسری ترکیب های خانگی برای از بین بردن لکه ها بهره گیری کنید. حلال برترین ماده شوینده در آب بالا است و خیلی مقرون به صرفه می باشد. در شرایطی که ماده شوینده از قابلیت انحلال بسیاری روبرویی نباشد، بهره از آن منجر به پوسیدگی قالی و خرابی قالی می شود.

یک ماده شوینده مساعد هم به هیچ عنوان موجب خوردگی و خرابی قالی نمی شود. به علاوه کفی که با بهره از این ماده شوینده مساعد ایجاد می شود به آسانی قابل مهار است. داشتن رایحه و عطر مناسب هم از سایر خصوصیت های برترین ماده شوینده به حساب می آید.

به نوعی که تا مدت ها پس از شستشو، قالی دارای یک رایحه خوب خواهد بود. همینطور یک ماده شوینده مساعد به راحتی آبکشی می شود. وجود ماده شوینده در قالی پس از آبکشی موجب زردی آن خواهد شد.

یکی از فکر های اکثر بانوان خانه دار، شستشوی قالی ها در خانه بدون تغییر در رنگ و شکل آن ها است. برترین راه به پیشنهاد کارشناسان قالیشویی، بهره از ماده های شوینده با کیفیت و مساعد می باشد.در حقیقت یکی از پارامترهای مهم و اساسی برای شستشوی فرش، میباشد. همینطور بهره از ماده شوینده ملایم بهترین انتخاب برای شستن قالی ها در خانه به حساب می آید، در این مطلب سعی کردیم برترین شوینده برای شستشوی فرش در منزل را معرفی کنیم.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در کمیل

بوی سیر فرش4

ساخت ماده شوینده برای شستن قالی در منزل

برای ساخت ماده شوینده قالیشویی ملایم می توانید از مخلوط زیر استفاده نمایید:

 • 3 قاشق شامپو فرش
 • 1 قاشق سرکه سفید
 •  1 فنجان آب

ماده شوینده با کیفیت ضمن اینکه کلیه کثیفی ها را از روی قالی پاک می کنند، موجب دوام بیشتر و طول عمر آن می شوند.

بهتر است از ماده شوینده مساعد با نوع قالی خود استفاده نمایید. پاک کردن لکه ها پیش از شستشو تأثیر خیلی زیادی در زیبایی و درخشش قالی دارد.

برترین ماده شوینده برای شستن قالی در منزل بایستی از خصوصیت ها و ویژگی های خاصی برخوردار باشد. در حقیقت بهترین ماده شوینده خواص نرم کنندگی فوق العاده ای دارد. یک ماده شوینده مساعد نه تنها به بافت فرش صدمه ای وارد نمی کند، همنیطور آن را بسیار نرم و لطیف می کند. همینطور یک ماده شوینده متناسب خنثی می باشد و ph آن قلیایی و اسیدی نیست.

همچنین شما می توانید از چند ترکیب خانگی برای از بین بردن لکه ها بهره گیری نمایید. محلول بهترین ماده شوینده در آب است و به صرفه می باشد.

در حالتی که مایع شوینده از قابلیت انحلال زیادی مواجه نباشد، بهره از آن موجب پوسیدگی قالی و خرابی فرش می شود.

یک مایع شوینده مناسب هم به هیچ عنوان باعث خوردگی و خراب شدن قالی نمی شود.

در ضمن کفی که با مصرف این مایع شوینده مساعد تشکیل می شود به راحتی قابل تنظیم است. رایحه و عطر خوب هم از دیگر ویژگی های بهترین مایع شوینده به شمار می آید.

به شکلی که تا مدت ها بعد از نظافت، قالی دارای یک رایحه مطلوب خواهد بود. همچنین یک مایع شوینده مناسب به سادگی آبکشی می شود. وجود مایع شوینده در فرش پس از آبکشی زردی در آن ایجاد میکند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در قصرالدشت

طرز بهره از مایع شوینده فرش در منزل

برای شستشوی قالی در خانه باید نخست قالی را در حیاط خانه و به روی یک سطح شیبدار پهن نمایید. مایع شوینده برای شستن فرش در منزل را پس از مرطوب شدن کامل قالی باید به روی آن بریزید.

از مایع شوینده خانگی مساعد برای شستن قالی می توان به پودر صابون، شامپو فرش، پودر دستی و مایع ظرفشویی اشاره نمود. این گونه مایع شوینده خانگی به بافت فرش لطمه ای نمیزند.

برای شستن قالی با این مایع های شوینده می بایست از آب با دمای ۲۰ تا ۳۰ درجه استفاده نمایید. در انتهای کار باید قالی را به شمل کامل آبکشی کرد چون ماندن مایع شوینده به روی قالی سبب مات شدن و فرسودگی آن می شود.

برای شستشوی قالی به هیچ عنوان نباید از پودر ماشین لباسشویی بهره گیری کنید چرا که این گونه پودر یک مواد قلیایی است و لطمه های جدی به بافت قالی میرساند.

در حقیقت این نوعگونه ماده های قلیایی موجب کدر شدن و رنگ پریدگی قالی ها می شوند. پس از تمام شدن شستشوی قالی بهتر است قالی را در جایی باز و آفتابی پهن نمایید.

به هدف پیشگیری از تغییر رنگ قالی بایستی آن را به پشت پهن نمود. همینطور برای اینکه به الیاف قالی آسیبی زده نشود بایستی از پاروی پلاستیکی بهره گیری کنید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در بوستان سعدی

clean syrup from carpet 05

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در شرق تهران
 • قالیشویی در غرب تهران 
 • قالیشویی در استاد معین
پیمایش به بالا