قالیشویی در بلوار ناصر حجازی | قالیشویی - 02126453261
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در بلوار ناصر حجازی

قالیشویی در بلوار ناصر حجازی
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در بلوار ناصر حجازی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در بلوار ناصر حجازی

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی مهر و ماه

اگر مشتاق هستید که بدانید مرحله های شستشوی فرش در قالیشویی به چه روشی انجام می شود، تا انتهای این مطالب همراه ما باشید تا در نتیجه بتوانید با  آسودگی خاطر فرش ها، قالی ها و مبلمان خود را به متخصصان ماهر قالیشویی مهر و ماه که بهترین قالیشویی تهران است بسپارید.

شستشوی قالی و فرش در قالیشویی مهر و ماه

فرش در فرهنگ و رسم های ایرانی ها نقش برجسته ای داشته و حتی با وجود عوض شدن سبک زندگی خیلی از افراد هنوز هم از فرش استفاده های زیادی می شود.

تمیز کردن و شستن قالی دغدغه و مشکل بزرگی برای بعضی ها به خصوص کسانی که مکان و موقعیت متناسب برای شستشو ندارند و یا با کم بودن آب نمیتوانند قالی هایشان را سنتی تمیز کنند.

یک فکر خیلی غلط در بین بسیاری از اشخاص در شهرهای مختلف هست که کارخانه های قالیشویی نمی توانند آن طور که باید قالی ها را تمیز کنند و مرحله های شستن فرش ها در قالیشویی مطابق با اصول و قاعده هایی رعایت نمی شود و هنوز از طرز شستشوی سنتی برای شستشوی فرش ها استفاده می کنند.

این کار به علاوه انرژی خیلی زیادی که از فرد میگیرد، می تواند در مصرف بی حساب آب و شوینده هم تاثیر بگذار و در نتیجه کار مد نظری هم بدست نیاید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در دهکده المپیک

مزایای شستن قالی در قالیشویی

افرادی که از شستشوی سنتی برای شستن قالی، موکت، مبلمان، فرش و … استفاده می کردند نیازمند صرف هزینه، انرژی، پاک کننده، آب و وقت بالایی داشتند.

امروزه قالیشویی ها کار را راحت تر کرده اند و می توانند به بهترین نحو قالی های ماشینی و دستبافت، موکت و … را در اسرع وقت تمیز کنند.

از مهم ترین مزایای کارخانه قالی شویی می توان موارد زیر را شرح نمود:

 • صرفه جویی در مبالغ و زمان اشخاص
 • بهره گرفتن از پرسنل و نیرو های تخصصی برای شستن قالی ها
 • استفاده از تجهیزات جدید و صنعتی چون جاروبرقی های صنعتی برای شستشوی بهتر قالی ها
 • صرفه جویی در آب که بزرگ ترین دغدغه جهان است.
 • شستشو و خشک کردن قالی ها در اسرع وقت
 • استفاده از مواد تمیز کننده مناسب برای قالی های دستبافت، ماشینی
 • عدم آسیب دیدگی قالی ها
 • تمیز شدن تمام بافت های قالی ها به وسیله دستگاه های اتوماتیک و صنعتی

15 2 28 1165415 5

بیشتر بخوانید: قالیشویی در شاهین جنوبی

طرز شستشوی فرش در قالیشویی تهران

برعکس زمان گذشته که قالیشویی ها از نیروهای انسانی برای شستن فرش ها استفاده می کردند و بعضی موقعیت ها امکان اینکه در پروسه شستشو کوتاهی انجام شود بود، امروزه قالیشویی ها از به روز ترین و مجهز ترین دستگاه ها برای شستشوی فرش ها استفاده می کنند.

این امر موجب می شود که به علاوه تمیز شدن کلی فرش، هیچ آسیب و خساراتی به آنها زده نشود.

در شستشوی قالی ها به روش سنتی و دستی مشکلاتی مانند کشیدگی در قالی ها، یکنواخت نبودن تمیزی قالی، آبکشی غلط و … وجود دارد در صورتی که مراحل شستشوی قالی ها در قالیشویی تماماً مکانیزه بوده و مشکلاتی از این قبیل ایجاد نخواهند شد.

شستشوی قالی در قالیشویی در تعدادی مرحله اصلی انجام می شود که به صورت زیر می باشند:

چک کردن سلامت قالی پیش از شستشو

به طور کلی نیروهای مجرب قالیشویی ها وظیفه دارند که موقع تحویل قالی از مشتری ها و همینطور پیش از اقدام به شستشوی قالی ها آن ها را چک کنند تا در صورت لازم به ترمیم، کار های لازم انجام شود و با محتاطیت بیشتری شسته شود.

چک کردن قالی پیش از شستشو موجب می شود که مشتری ها از مشکل های داخل قالی هایشان مطلع شوند و از فعالیت قالیشویی رضایت مند باشند.

گرد و غبارگیری از قالی ها

حتی اگر هر روز هم از جارو برقی برای تمیز کردن قالی ها استفاده کنید هنوز هم گرد و غباری داخل بافت قالی هایتان میشود که امکان دارد در زمان شستشو هنوز خارج نشده باشد.

در قالیشویی های مدرن و مجهز به دستگاه از جاروبرقی هایی با قدرت صنعتی برای بیرون آوردن گرد و غبار قالی ها استفاده می شود.

در شیوه های سنتی برای بیرون آوردن گرد و غبار از فرش از ابزاری همانند چوب و ضربه زدن استفاده می شود که امکان صدمه وارد شدن به بافت و الیاف قالی ها وجود دارد.

در قالیشویی ها پیش از خیس کردن قالی ها از جاروهایی با مکش بالا برای بیرون آوردن گرد و غبار استفاده می شوند و هیچ صدمه و خسارتی به الیاف و بافت های قالی وارد نمی شود.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در ایرانشهر

شستن قالی ها

از مهم ترین مرحله های شستشوی قالی ها که بعد از خارج کردن گرد و غبار انجام می شود شستن قالی می باشد که حساسیت زیادی دارد.

به صورت کلی شیوه های شستشوی قالی های ماشینی و دستبافت با یکدیگر در تفاوت هستند و اغلب از شوینده های مختلفی برای شستشویشان استفاده می شود.

اگر که از شوینده های درست و باکیفیت برای قالی ها مخصوصا قالی های دستبافت استفاده نشود امکان دارد که رنگ های آن باهم ترکیب شده و زیبایی اولیه خود را از دست بدهند.

زرد شدن بافت قالی ها و ریشه های آن بیشتر به علت انتخاب شوینده اشتباه است.

وقتی که فرش ها با تجهیزات مکانیزه شستشو داده میشوند به تار و پود فرش ها آسیب و خسارتی زده نمی شود و آلودگی ها خیلی راحت از بافت فرش و سطح  آن جدا می شوند.

به طور  کلی در مرحله شستشوی قالی ها در قالیشویی و برای شستشوی قالی  دستبافت از کارشناس های متخصص و ماهر برای ثابت نگه داشتن رنگ استفاده می شود.

همینطور در این مرحله اگر که لکه ای روی قالی ها وجود داشته باشد باید به شکل تخصصی چک و رفع شود تا وقتی که شستشو صورت میگیرد سبب تغییر رنگ قالی نشود.

آبکشی کردن قالی ها

از سایر مراحل شستشوی قالی که اهمیت خیلی زیادی نیز دارد به آبکشی قالی میتوان اشاره کرد.

آبکشی اشتباه قالی و خارج نشدن زردابه داخل قالی موجب زرد شدن بافت و ریشه های قالی ها میشود.

بیشتر بخوانید: مبل شویی در هروی

اسم برای شرکت قالیشویی

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد،ملاصدرا، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و قالیشویی در بلوار ناصر حجازی …..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در تجریش
 • قالیشویی در مهرشهر
 • قالیشویی در بلوار ناصر حجازی

پیمایش به بالا