قالیشویی در شهرک گلستان | قالیشویی مهر و ماه - 02144269740
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در شهرک گلستان

قالیشویی در شهرک گلستان
Rate this post

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در شهرک گلستان می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: قالیشویی در تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در شهرک گلستان

مرحله های شستشوی فرش در شهرک گلستان

در زمان خانه تکانی یکی از مهم ترین کار ها که برای هر کسی دغدغه شده است، شستن فرش های منزل می باشد.
مهم ترین دغدغه تمام خانم ها این بوده است که فرش های خود را به یک قالیشویی مورد اطمینان تحویل دهند تا نتیجه کار یک فرش خیلی تمیز باشد.
ما اینجاییم تا یکی از بهترین و با اعتبار ترین قالیشویی های تهران و اطراف آن را به شما معرفی کنیم تا شما به سادگی و با اطمینان لازم،‌فرشتان را به این قالیشویی ما بسپارید.
قالیشویی در تهران و حومه تهران کار خود را شروع کرده و یکی از با سابقه ترین قالیشویی هایی بوده که تجربه بسیاری در شستشوی فرش های گوناگون را دارد.
این قالیشویی برای انواع مختلف فرش ها تکنیک های گوناگونی از شستشو را ارائه می دهد و شما به آسودگی می توانید هر فرشی را با هر مدلی به این قالیشویی تحویل دهید.
قالیشویی مهر و ماه همواره در طول سال ها خدمت خود سعی کرده است که به بهترین نحو به نیاز مشتری های خود پاسخ دهد و فرش های تمیز را در مدت زمانی کم تحویل مشتری های خود بدهد.
ما امروز برای شناسایی بهتر شما با این قالیشویی طریقه شستشو مرحله به مرحله شستشو در این قالیشویی را به صورت کلی تشریح میدهیم تا شما با آگاهی داشتن از مرحله های شستشوی فرش بتوانید تصمیم خود را برای ارسال فرش برای شستشوی فرش به قالیشویی مهر و ماه به راحتی انجام دهید.

کار غبار گیری:

بدون تردید می توان ذکر کرد که کار غبار گیری از اساسی ترین مرحله ها در شستشوی فرش ها است و کل قالیشویی های کشور وظیفه دارند که برای پاکیزه تر شدن فرش ها این کار را انجام دهند.
ممکن است این سوال به ذهن شما خطور کند که، کار غبار گیری چه معنایی دارد و چه چیزی موجب اهمیت بالای این کار شده است؟
غبار گیری یک کلمه کاملا شفاف می باشد و به معنای از بین بردن گرد و خاک های سطحی فرش می باشد، شستن فرش ها در عمل سالی یک الی دو بار انجام می گیرد و در بین فاصله شستشوی مجدد گرد و خاک هایی به سطح و درون فرش نفوذ می کنند که باید پیش از شستشوی فرش ها این گرد و خاک ها زدوده شوند.
علت اهمیت این کار این است که، غبار گیری تاثیر زیادی در نتیجه پایانی شستشو می گذارد، اگر گرد و خاک از فرش زده نشود و بدون این کار شستشو انجام شود، گرد و خاک هایی که داخل فرش بودند به شکل گلی در آمده و شستشوی فرش ها بسیار چالش برانگیز می شود.
اساسا شستشوی فرش های بدون گرد و خاک در قیاس با شستشوی فرش هایی که به خاک و گل و لای آمیخته هستند راحت تر بوده و بدون شک قالی ای که غبار گیری شده خیلی تمیز تر است.
راهکار های غبار گیری برای هر مدل فرشی جدا از فرش دیگری می باشد، فرش های ابریشمی و دستباف که گران بها می باشند با برس های نرمی که به بافت فرش صدمه نمی زنند غبارگیری می شوند.
در بعضی مواقع هم برای انجام کار غبار فرش های قیمتی و دستباف از جاروبرقی های به خصوصی که مختص زدودن گرد و غبار هستند نیز استفاده می شود.
فرش های ماشینی هم در دستگاهی به خصوص قرار می گیرند که با حرکت دادن فرش گرد و غبار آن ها زدوده می شود.
مهم ترین مسئله در رابطه با کار غبار گیری فرش ها این است که، فقط قسمت پرزدار فرش غبار گیری نمیشود بلکه پشت فرش هم غبار گیری می‌شود چون بر اثر گرد و خاک هایی که در فصول گرم سال از پنجره به خانه وارد میشوند بخش پشتی فرش هم پر از گرد و غبار می شود.
1

راهکار های گوناگون شستشوی فرش

بعد از کار زدودن و نابودی گرد و غبار ها نوبت مرحله مهم بعدی می رسد، یعنی شستشوی فرش، باید بگوییم که شستشوی فرش ها اکثرا با  چند نمونه راه کار انجام می شود، شستشوی معمولی، اعلاشویی و شستشوی سفید یا سفید شویی.
در شستشوی معمولی فرش در تجهیزات اتوماتیک قرار می گیرد و با برس های ویژه و با مواد شوینده شسته می شود و غالبا فرش های ماشینی با راه کار معمولی شسته می شوند.
بهترین راه کار برای شستشوی فرش ها تکنیک اعلاشویی می باشد همان طور که از نام آن مشخص است فرش به بهترین و اعلا ترین حالت شسته می شود، علت گذاشتن این اسم برای این نوع شستشو، مواد به خصوصی می باشد که در شستشو مورد استفاده است.
در شستشوی معمولی از تمیز کننده کاملا عادی استفاده می‌شود، ولی در اعلا شویی همه چیز فرق میکند و فرش های شما با شوینده هایی که کمترین آسیب را به بافت فرش می زند شستشو می شوند.

راه کار خشک کردن فرش ها در قالیشویی

بعد از شستشوی فرش ها به کار آبگیری و خشک کردن فرش ها نزدیک می شویم، سریعا بعد از اینکه فرش ها کامل شسته شدند، داخل تجهیزات مخصوص برای اینکه آب اضافه آنها گرفته می‌شود و برای خشک شدن به محیط های خاصی انتقال داده می شوند.
خشک شدن فرش ها اصولا با دو راه کار انجام می گیرد خشک شدن جلوی خورشید و خشک شدن در گرمخانه گازی، خشک شدن جلوی نور خورشید اساسا در فصل بهار و تابستان انجام می گیرد زیرا در این فصل ها نور آفتاب و شدت تابیدن  آن برای خشک شدن فرش ها کاملا مساعد است.

تحویل فرش ها

در پایان پس از خشک شدن به تحویل فرش ها به دست صاحبانشان نزدیک می شویم، پس از اینکه فرش کامل خشک شد، لوله شده و در کاور های ویژه خود قرار می گیرند و روی کاور ها اسم مشتری و آدرس آن ها نوشته می شود تا هر فرش به دست صاحب مختص خود برسد.
moket cleaning

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و قالیشویی در شهرک گلستان …..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در ملارد
 • قالیشویی در سعادت آباد
 • قالیشویی در شهرک گلستان
پیمایش به بالا