قالیشویی در ۲۱ متری جی | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه
قالیشویی مهر و ماه

قالیشویی در ۲۱ متری جی

قالیشویی در ۲۱ متری جی
2.5/5 - (2 امتیاز)

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در ۲۱ متری جی می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

در ۲۱ متری جی

قالیشویی در ۲۱ متری جی

یکی از نما های زیبایی هر منزلی، قالی ها می باشند که باید خیلی محتاطانه با آنها رفتار کرد و خیلی مواظب بود. برخی اوقات اتفاق می افتد که لکه هایی مثل لکه چای، قهوه، لاک، چسب و … روی قالی ایجاد می شود که ماندگاری بیش از اندازه این لکه ها، تمیز کردن آن ها را خیلی دشوار و مشکل می سازد و زیبایی و ظاهر قالی را از آن ها می گیرد.

در این مطلب کوشش داریم تا تکنیک های تخصصی لکه بری قالیشویی تهران از زبان مهر و ماه که نتیجه سال ها تجربه میباشد را در دسترس شما عزیزان قرار دهیم تا با بهره از آن بتوانید به برترین شکل ممکن مراقبت لازم از قالی های خود را به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در قصرالدشت

رفع لکه چای و قهوه از روی قالی و فرش ها

لکه چای و قهوه به روی قالی مانند لکه زدایی شیر است. اول بایستی مقدار اضاقه آن را برداریم و بعد با آب ولرم و اندکی پودر لباس شویی با یک اسفنج آن را تمیز کنیم و اگر لکه رفع نشد، با آب اکسیژنه 5% و کمی آب مجددا بخش مد نظر را تمیز میکنیم تا لکه کامل از بین برود. در آخر با یک دستمال محل را خشک می نماییم.

رفع لکه های انواع نوشیدنی ها از روی قالی

اگر لکه ی مد نظر خشک نشده و جدید است، نخست روی آن آب گازدار بریزید بعد روی لکه مد نظر یک حوله یا دستمال پارچه ای قرار بدهید تا مایع جذب پارچه یا حوله شود ولی حوله را روی قالی نمالید چون لکه بدتر میشود.

طرز شستشوی قالی با شامپو فرش

تمیز کننده های فرش مثل شامپو فرش را می توان به همراه آب داغ روی قالی اسپری کرده و یک حوله سفید روی آن بگذارید و مواظب باشید که حوله رنگی نباشد چون رنگ خود را به قالی منتقل میکند. اتو را با حرارت زیاد روی حوله به مدت ده ثانیه قرار دهید و مدام حرکتش دهید تا سوختگی ایجاد نکند.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در جیحون

کردن لکه قهوه از روی فرش 1

رفع لکه لاک و رنگ

برای رفع لکه لاک از روی قالی چندین شیوه وجود دارد که به آنها اشاره مینماییم:

 1. کمی پنبه آغشته به آستون را به روی بخش مد نظر بریزید و بعد با یک دستمال تمیز لک را تمیز کنید (توجه: اگر قالی روشن مانند کرم دارید از این شیوه استفاده نکنید)
 2. برخی اوقات بهره از آستون برای قالی ممکن است ضررهای زیادی داشته باشد، در این شرایط میتوان از پدهای لاک پاک کن بدون آستون بهره گیری کرد.
 3. لکه را با کمی شیشه شور خیس نمایید و با یک اسفنج به حالت چرخشب روی آن بکشید، بعد آن را با آب تمیز کنید. بعد از خشک شدن قالی لکه باید تمیز شده باشد.
 4. یک قاشق کوچک مایع ظرفشویی را با یک لیوان آب ولرم ترکیب کرده و با یک پارچه پاکیزه لبه خارجی لکه به سمت درون بکشید و در آخر با یک پارچه مرطوب و آب بشویید.

رفع لکه چسب از روی قالی

چسب از دشوار ترین آلودگی ها به روی قالی می باشد در این باره باید محلولی از آب ولرم و ماده های شوینده فراهم کنیم ( خوب است اندکی آمونیاک هم داخل محلول مد نظر اضافه کنیم ) بعد محلول را با دستمالی آمیخته میکنیم و روی جای مد نظر میکشیم.

برای رفع لکه چسب میتوان از آستون و یا سرکه هم کمک گرفت.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در بوستان سعدی

رفع لکه جوهر از روی قالی

در این شرایط کافی است مقداری شیر روی آن بریزید و صبر کنید تا جوهر جذب شیر شود. پس از اینکه جوهر به شیر جذب شد آن را با دستمال تمیز کرده و اجازه ندهید لکه پخش شود. این امر را چند دفعه انجام دهید تا لکه ی جوهر کامل رفع شود.

رفع لکه روغن و چربی از روی قالی

برای رفع چربی، باید اندکی شیر را با آرد ذرت مخلوط کنید و روی لکه قرار دهید و کمی بعد از اینکه چربی به ترکیب جذب شد آن را با دستمال خشک نمایید زیرا  آرد ذرت جذب کننده چربی است.

رفع لکه آدامس از روی قالی

در این پروسه تکه ای یخ روی جای موردنظر میگذاریم تا آدامس سفت و شکننده شود بعد می توانید، آدامس را با چاقو از روی قالی جدا نمایید. برای برطرف کردن اثر آن میتوان از یک ماده شوینده هم استفاده نمود.

در شرایطی دیگر برای رفع آدامس، میتوان از سفیده تخم مرغ هم بهره گیری کرد که پروسه بهره از آن کاملا شبیه یخ است.

رفع لکه خون از روی قالی

برای رفع لکه خون کافی است اندکی آب اکسیژنه تهیه کنید و با آن لکه را تمیز کنید.

رفع لکه شمع از روی قالی

برای رفع شمع اول با شئ ای نوک تیز مثل چاقو و یا حتی ناخن، پارافین سفت شده را بردارید و بعد کاغذ روغنی یا دستمال حوله ای بزرگی را تا کنید و به روی لکه ایجاد شده از پارافین قرار دهید. حالا اتو را در حرارت گرم تنظیم کرده و به روی سطح کاغذ چند مرتبه حرکت میدهیم.

حرارت حاصل از اتو پارافین باقی مانده در بین بافت ها را ذوب کرده و جذب کاغذ می کند.(در شرایط لازم این حرکت را چندین بار انجام دهید).

رفع لکه ادویه جات از روی قالی

برای رفع کردن لکه ادویه جات مثل زردچوبه، از کمی آب و آب لیمو بهره گیری میکنیم و بعد با یک دستمال خشک روی قالی میکشیم.

رفع رد وسیله های سنگین از روی قالی

برای برطرف کردن بدشکلی قالی که حاصل از قرارگیری وسیله هایی مانند مبل، میز و… است، روی جای مد نظر اندکی یخ گذاشته و بعد از اندکی با دستمال خشک به روی آن می کشیم تا به شکل نخستین بازگردد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در کمیل

کوبیدگی فرش

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند:قالیشویی در تهران، قالیشویی در شمال تهران، قالیشویی در شرق تهران، قالیشویی در غرب تهران، قالیشویی در جنوب تهران، قالیشویی در مرکز تهران، مبل شویی در تهران، مبل شویی در شمال تهران، مبل شویی در شرق تهران، مبل شویی در غرب تهران، مبل شویی در جنوب تهران، مبل شویی در مرکز تهران، قالیشویی در کرج، مبل شویی در کرج و…..

همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • واتساپ: ۰۹۱۹۵۱۲۷۹۰۲
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در تهران
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در شمال تهران
 • بهترین قالیشویی در تهران 
 • مبل شویی در هاشمی
پیمایش به بالا