قالیشویی در فردیس

قالیشویی در فردیس
4.9/5 - (11 امتیاز)

ما در این مطلب به مبحث قالیشویی در فردیس می پردازیم. جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

شستشوی فرش در فردیس

شستشوی فرش ماشینی نیاز به تجربه، آشنایی با خصوصیت های انواع فرش، شرایط مناسب و چند وسیله ضروری است. به علت وجود همین جزئیات هم، در اکثر اوقات با توجه به قیمت شستشوی فرش سپردن مسئولیت شستشوی فرش‌ ها به یک موسسه قالیشویی معتبر، انتخاب بهتر و به‌ صرفه‌ تری میباشد. با این وجود امکان دارد به هر علتی تصمیم بگیرید که کار شستشوی فرش‌ ها را شخصا انجام دهید. در این شرایط بهتر است قبل از شروع کار، نکات گوناگونی را در نظر گرفته و مراحل انجام کار و نکات آن را بدانید. در این نوشته درباره این موضوع با جزئیات کافی صحبت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:رفوی ریشه

شستشوی سطحی فرش ماشینی در منزل

اکثر اوقات وقتی درباره شستشوی فرش در خانه صحبت می‌کنیم؛ منظور شستشوی سطحی آن میباشد. این روز ها مواد شوینده سطحی بسیاری برای تمیز کردن سطح فرش، تولید و به بازار ارائه شده که تا حدود زیادی هم از پس وظیفه خود بر می‌آیند.

شامپو فرش‌ ها به طور معمول می‌توانند کثیفی های سطحی فرش را از بین برده و حداقل از نظر ظاهری فرش شما را تمیز تر کنند. دردسر کم استفاده از شامپو فرش و راحتی نسبی انجام این کار، موجب شده تا گروهی از افراد از این شیوه استفاده کنند. اگر شما هم قصد دارید از شامپو فرش برای شستشوی سطحی فرش‌ های خود استفاده کنید، به صورت طبیعی انجام این کار در آپارتمان‌ های امروزی غیر ممکن میباشد.

چرا که فضای مورد نیاز برای شستشوی کامل فرش باید شرایط و مساحت مناسبی را دارا باشد. از طرفی استفاده از آب شرب شهری برای شستشوی فرش کار غیر معقولی است. زیرا علاوه بر هزینه بالای قبض آب، باعث هدر رفتن مایه حیات می‌شود. به هر طریق اگر فضای باز مناسب با کف‌ پوش تمیز و همینطور دسترسی به آب چاه دارید؛ می‌توانید مطابق شیوه زیر فرش ماشینی خود را شستشو بدهید.

بیشتر بخوانید:بید زدایی فرش

 • مرحله اول شما باید بتوانید تا جای امکان گرد و غبار های موجود را از فرش خارج کنید.
 •  مرحله دوم باید فرش را در محل مورد نظر پهن کنید و به کمک آب آن را کاملا خیس کنید. خوب است اجازه دهید فرش حداقل ۱۰ دقیقه خیس بخورد. از طرفی این زمان نباید طولانی‌ تر از یک ساعت شود؛ زیرا ممکن است فرش صدمه ببیند.
 • مرحله سوم مایع شوینده را به اندازه مناسب با آب مخلوط کنید. اگر قصد دارید از تاید استفاده کنید؛ خوب است آن را پیش از استفاده کاملا با آب مخلوط کرده و بعد روی فرش بریزید. توجه کنید که ریختن مستقیم تاید روی فرش می‌تواند باعث استهلاک و کاهش درخشش سطح فرش شما شود. در این مرحله نباید آب زیادی وارد فرش شود؛ زیرا باید مطمئن باشید ماده شوینده کاملا سطح  و عمق فرش را پوشانده و از آن خارج نمی‌شود. در نتیجه نباید حجم آب ورودی به حدی باشد که جریان آب ایجاد شود. بعد از انجام این کار، بگذارید فرش ۱۰ الی ۲۰ دقیقه استراحت کند.
 • مرحله چهارم اختیاری است. اگر سطح فرشتان از لحاظ ظاهری خیلی آلوده است؛ توصیه می‌کنیم با یک فرچه نرم یا پارو، سطح آن را بشویید.
 • مرحله پنجم فرش را به‌ صورت کامل آب‌ کشی کرده تا مواد شوینده و کثیفی ها کاملا از آن خارج شود.
 • در نهایت بهترین روش برای خشک کردن فرش پهن کردن آن روی چند چهار پایه کوتاه میباشد. به‌ صورتی که به سطح زمین برخورد نکند. اگر همچین امکانی را ندارید؛ پهن کردن روی دیوار میتواند گزینه مناسبی باشد. با این وجود توجه کنید طوری آن را پهن کنید که به تار و پود فرش صدمه نزنید.

بیشتر بخوانید:روشویی و خشکشویی فرش

چرا استفاده از خدمات قالیشویی مناسبتر است؟

با همه توضیحات داده شده، اگر فقط به چند نکته دقت کنید؛ خواهید فهمید که سپردن کار شستشوی فرش به یک قالیشویی مهر و ماه بهترین گزینه برای شماست.

در وهله اول فراموش نکنید که فرش‌ ها ، حتی مدل‌ های ماشینی آن، کالایی گران‌ بها به شمار می آیند. این در حالی است که شستن فرش در خانه به علت نبودن امکانات کافی، به‌ ویژه در مرحله خشک کردن، می‌تواند به فرش شما صدمه زده و از عمر مفید آن کم کند.

در مرحله دوم به طور معمول نتیجه نهایی کار شستشوی فرش ماشینی در خانه، آنگونه که باید و شاید دلچسب و رضایت‌ بخش نیست. پس اگر می‌خواهید فرش شما مانند روز اول زیبا و درخشان شود؛ خوب است به مرکز قالیشویی مهر و ماه اطمینان کنید.

بیشتر بخوانید:شستشوی مبل استیل

قالیشویی در فردیس

خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، قالیشویی در فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و…..

جهت انجام تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمامی مناطق مانند: تهران، کرج، اندیشه، ملارد، فردیس، شهریار، شهر قدس، کیانشهر، عظیمیه،سعادت آباد، تجریش و….. و همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت، رفو و ترمیم فرش،بافت فرش، بید زدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره انجام میگیرد شستشوی انواع مبلمان پارچه ای،صندلی های ناهارخوری، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین (با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاههای مخصوص خشکشویی صورت می گیرد. جهت مشاوره با بهترین مرکز قالی شویی و مبل شویی مهر و ماه تماس بگیرید.

تماس با قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج

 • دفتر شعبه شمال شرق تهران
 • فرمانیه خیابان جهانبخش نژاد پلاک ۲۸ طبقه ۵ واحد ۵۱
 • شماره تلفن ثابت: 02126453261
 • دفتر شعبه شمال غرب تهران
 • سعادت آباد خیابان علامه جنوبی مجتمع تجاری طوس پلاک ۱۵۷ طبقه ۳ واحد ۷۹
 • شماره تلفن ثابت: 02188093249
 • آدرس کارخانه قالیشویی
 • تهران بزرگراه آزادگان اتوبان جاده ساوه کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه

 • قالیشویی در کیانشهر
 • قالیشویی در فردیس
 • قالیشویی در کرج
 • قالیشویی در شهر قدس