مبلشویی در کاشانک تهران | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه 100 % تضمینی
قالیشویی مهر و ماه

مبلشویی در کاشانک تهران

مبلشویی در کاشانک تهران
5/5 - (1 امتیاز)

مبل ها یکی از اصلی ترین وسایل مبلمان در خانه ها هستند که به دلیل استفاده مداوم در معرض انواع آلودگی ها و لکه ها قرار می گیرند. شستشوی مبلمان به صورت منظم و اصولی برای حفظ زیبایی و سلامت آن ها ضروری است. در سال های اخیر خدمات مبلشویی در تهران و سایر شهرهای کشور رونق زیادی پیدا کرده است. مجموعه ی قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه خدمات مبلشویی در کاشانک که یکی از محله های شمالی تهران است را به صورت ویژه و اختصاصی ارائه می‌دهد.

قالیشویی در کاشانک تهران

لزوم شستشوی مبلمان

مبل ها به مرور زمان در معرض آلودگی های مختلفی قرار می گیرند. این آلودگی ها می تواند شامل گرد و غبار، لکه های چربی، لکه های مواد غذایی، لکه های جوهر و غیره باشد. اگر مبلمان به صورت منظم شسته نشود، این آلودگی ها می توانند به بافت پارچه مبل آسیب بزنند و باعث ایجاد بوی بد در مبل شوند. همچنین، وجود آلودگی روی مبل می تواند باعث بروز مشکلات بهداشتی برای افراد شود.

شستشوی مبلمان به صورت اصولی می تواند آلودگی ها را از بین ببرد و باعث حفظ زیبایی و سلامت مبل ها شود. همچنین، شستشوی مبلمان به رفع بوی بد مبل نیز کمک می کند.

انواع روش های شستشوی مبلمان

برای شستشوی مبلمان، روش های مختلفی وجود دارد. این روش ها را می توان به دو دسته کلی تقسیم کرد:

  • خشکشویی مبلمان
  • شستشوی مبلمان با آب

خشکشویی مبلمان

در روش خشکشویی مبلمان، از مواد شوینده مخصوصی استفاده می شود که بدون استفاده از آب، آلودگی ها را از بین می برند. این روش برای شستشوی مبلمان چرمی و مبلمان پارچه ای با جنس های حساس مناسب است.

شستشوی مبلمان با آب

در روش شستشوی مبلمان با آب، از آب و مواد شوینده مخصوصی استفاده می شود. این روش برای شستشوی مبلمان پارچه ای با جنس های مختلف مناسب است.

مبلشویی در کاشانک تهران
مبلشویی در کاشانک تهران – قالیشویی مهر و ماه

خدمات مبلشویی در کاشانک

در کاشانک، چندین مرکز خدمات مبلشویی وجود دارد که خدمات شستشوی مبلمان را به صورت تخصصی ارائه می دهند. یکی از این مراکز که از دستگاه ها و مواد شوینده باکیفیت استفاده می کنند و می توانند مبلمان شما را به بهترین شکل ممکن شستشو می‌دهد قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه است.

مراحل مبلشویی در کاشانک توسط قالیشویی مهر و ماه

مراحل مبلشویی در کاشانک توسط قالیشویی مهر و ماه معمولاً به شرح زیر است:

  1. جاروکشی مبلمان

در مرحله اول، مبلمان با جاروبرقی جارو می شود تا گرد و غبار و خرده ریزه ها از روی آن ها پاک شوند.

  1. آغشته کردن مبلمان با مواد شوینده

در مرحله دوم، مواد شوینده مخصوص به پارچه مبل آغشته می شود. این مواد شوینده به گونه ای فرموله شده اند که به بافت پارچه مبل آسیب نمی زنند.

  1. شستشوی مبلمان با دستگاه

در مرحله سوم، مبلمان با دستگاه های مخصوص شستشو می شوند. این دستگاه ها دارای برس های چرخشی هستند که به شستشوی عمقی مبلمان کمک می کنند.

  1. خشک کردن مبلمان

در مرحله آخر، مبلمان با دستگاه های خشک کن خشک می شوند.

هزینه مبلشویی در کاشانک

هزینه مبلشویی در کاشانک به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله نوع مبلمان، جنس پارچه مبل، میزان آلودگی مبل و ابعاد مبل. به طور کلی، برای اطلاع از هزینه مبلشویی در کاشانک میتوانید با مجموعه ی قالیشویی مهر و ماه در ارتباط باشید.

نکاتی برای انتخاب مرکز خدمات مبلشویی

برای انتخاب مرکز خدمات مبلشویی در کاشانک، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  • سابقه و تجربه مرکز خدمات مبلشویی
  • کارنامه رضایت مشتریان
  • کیفیت مواد شوینده استفاده شده
  • قیمت خدمات

با توجه به نکات ذکر شده، می توانید مرکز خدمات مبلشویی مناسبی را برای شستشوی مبلمان خود انتخاب کنید.

پیمایش به بالا