خدمات قالیشویی مهر و ماه | قالیشویی و مبل شویی مهر و ماه

خدمات قالیشویی مهر و ماه

کارخانه قالیشویی مهر و ماه به‌ عنوان یکی از اولین کارخانه قالیشویی در تهران و کرج با ارائه خدمات شستشوی تخصصی انواع فرش‌های دستبافت، ماشینی، خارجی، تابلو‌فرش با تثبیت رنگ و بدون ایرادات احتمالی و ارائه تضمین شستشو یکی از بهترین‌هاست که فرش را بدون واسطه توسط ماشین‌آلات تمام خودکار و استفاده از مواد نانو و بهترین شوینده‌ها می شوید.

همیشه به‌عنوان یکی از قالیشویی‌های خوب در تهران و کرج معروف بوده‌ایم چراکه توانسته‌ایم بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماییم و همواره کسب رضایت این عزیزان از برترین اهدافمان بوده‌است. کلیه خدمات شستشو را می‌توانید در تمامی محدوده‌ها و مناطق تهران و کرج از شمال،جنوب،شرق،مرکز، غرب و حومه بدون هیچ محدودیتی در سریع‌ترین زمان ممکن از ما دریافت نمایید.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها می‌باشد.”

خدمات کارخانه ی قالیشویی مهر و ماه در تهران و کرج شستشوی انواع فرش های، دستبافت،عتیقه، گل ابریشم و صادراتی با بسته بندی و شستشوی درجه یک به همراه رنگ برداری، لکه برداری و قلم کاری رفوگری انواع فرش های دستبافت،ماشینی و موکت، تعویض یا ترمیم ریشه،شیرازه و نوار چرم و…. شستشوی مبل تمامی مبلمان پارچه ای قابل شستشو با دستگاه های خشکشویی می باشند مبل شویی مهر و ماه با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های شستشو و خشکشویی مبل آماده ی ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد در مبل شویی مهر و ماه در محل خشکشویی مکانیزه بدون آبریزی و خیس شدن مبلمان هم انجام می گردد.

مجموعه ی کارخانه قالیشویی و مبلشویی مهر و ماه یک برند آشنا است که میتوانید به آن تکیه کنید

پیمایش به بالا